Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Interpalson lehet ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interpalson lehet ismerkedni magyar lányokkal?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, mondjuk ott is és Global Penpals-on se válaszolok magyaroknak, mert okkal regisztráltam ezekre az oldalakra.
2020. márc. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Az pont nem arra van. En is regisztraltam meg regen, nem irtak ram magyarok, de nem valaszolnek nekik, ahogy azoknak a kulfoldieknek sem, akik egyertelmuen csajozas celjabol irtak. Egyreszt nem randioldal, masreszt nem azert van, hogy a sajat nemzetisegunkhoz tartozo emberekkel ismerkedjunk. Bocs, de arra ott a millio masik oldal, utca, munkahely, hobbik.
2020. márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egyreszt nem randioldal"

Jah, ezért lehet külön beállítani, hogy "flirting and romance".

"masreszt nem azert van"

Nincs kikötve, hogy "miért van". Aki nem olyan savanyú és befásult, mint #2, arra nyugodtan rá lehet írni. :)

Aki nagyon irtózik attól, hogy netán egy magyar is rátalál, az beállítja, hogy Magyarországról ne lehessen neki írni.

Ennyi.

2020. aug. 2. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 Előbb tanulj meg írni magyarul, és azután okoskodj arról, hogy egy ismerkedő oldal mire való. Ha ilyen félanalfabéták regisztrálhatnak "nyelvtanulási" céllal, akkor írni-olvasni tudó magyarok is regisztrálhatnak abban a reményben, hogy barátnőt szerezzenek.
2020. aug. 2. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden oldalon lehet ismerkedni ahol fiú tud lánynak irni.Csupáb annyi a dolgod,hogy jokepű legyél.
2020. aug. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Próbáltam már ott, ugyanúgy esélytelen, mint az "arra való" oldalak.


"nem valaszolnek nekik, ahogy azoknak a kulfoldieknek sem, akik egyertelmuen csajozas celjabol irtak. "

Már bocsi, de mindenkinek kell egy motiváció, hogy miért beszélgessen a másikkal tök ismeretlenül. És ez generálja a beszédtémákat is. Nem csak a szokásos: "- Nálatok tényleg nemzeti étel a gulyásleves? - Igen. - Wooow!"


Nemhogy örülne, hogy valaki úgy akar vele ismerkedni, nyugodjon meg, 50 évesen már kevésbé lesz népszerű, 60 évesen meg már csak mesélni fogja tudni, hogy amikor még omlottak utána a pasik :D Majd megsajnálom, hogy írogatnak neki csajozási céllal.... ja, nem!

2020. aug. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6-os és a többiek, nyílván nem csak nyelvtanuló oldal, de a fő profilja igenis nyelvtanulás, ebben igaza volt a 2-esnek. A baj csak az, hogy hiába töltöd ki az adatlapod senki sem olvassa el, pláne, hogy van olyan aki a szakmai angol miatt kénytelen valahol élesben gyakorolni, esetleg barátokat szerezni, most akkor mi szerinted egy savanyodott vénasszonyok vagyunk akik majd 60 évesen meg csak mesélni fogjuk, hogy te egy komoly szakmához akartam nyelvet gyakorolni egy oldalon anyanyelviekkel de sajna az indiaiak és arabok vagy az utólag bejelentett biszexuális anyanyelvi miatt kénytelen voltam el jönni onnan, mert nem láttam értelmét az ottlétemnek. Aki meg szimpi lett volna az duszt hogy nem lépett be több napig.


Hagyjuk már ezt! Tényes való, hogy az Interpals nem csak nyelvtanulós oldal, de aki nem flörtölgetni van ott, annak miért nem tudják elolvasni az adatlapját? Hm?

2020. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ja igen letilthatom az arab és indiai országokat, meg is tettem, kontinenst is tudsz tiltani, de ugye ők van hogy nem csak ott élnek, és van hogy direkt más országot adnak meg a profiljukon hogy ugyanazt a kört eljátszhassák, hogy ugye nem tudnak olvasni.
2020. szept. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De amúgy hogy a kérdésre is válaszoljak. Ott a kereső és aki szimpi és az adatlapja is egyezik a te motivációddal akkor tudsz neki írni.


Ha nem megpróbálkozhatsz ugyan, de tisztelni kéne a másikat, hogy nem azért van ott.

2020. szept. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"...mi szerinted egy savanyodott vénasszonyok vagyunk akik ..."

Igen.

2020. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!