Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon kínos rám nézve, h 26 éves férfi létemre képtelen vagyok szexkapcsolatba lépni olyan nővel, akivel kölcsönösen bejövünk egymásnak, kezdeményezett is, de kapcsolata van?

Figyelt kérdés
Szégyenembe elsüllyedek amiért tegnap nem lett köztünk semmi
2020. márc. 29. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem kínos, inkább becsülendő, hogy tiszteled annyira a férfi társad, hogy nem dugod meg a nőjét!
2020. márc. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Úgy viselkedj más nőjével, ahogy te is elvárnád hogy férfitársad viselkedjen majd a te barátnőddel.
2020. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Te ilyen nagyon erkölcsös tipus vagy. Nem baj, hogy nem szexeltetek. Majd szexelsz olyannal akinek nincs pasija. Nem áll meg itt az élet. Egy nap rengeteg embert visszautasítanak, ilyen meg olyan indokkal. Az a lényeg, hogy Te nem akartad, és nem csináltad, nem mondtál ellent az elveidnek. A többi meg nem számít.
2020. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%

Nekem úgy jön le, hogy megbántad, hogy kihagytad.

Azért azt tudd, hogy fölösleges jópofizni, mert akkor ha Te nem, majd megdugja más.

Ne legyenek illúzióid, a nők ugyan úgy félrelépnek, mint a férfiak.

2020. márc. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
szerinted az? mert akkor az. A többi random ember véleménye, meg kit érdekel?
2020. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Velem is ez volt januárban, találkoztam egy lánnyal akinek akkor volt barátja csak dumáltunk és akkor a barátjával fasírtban voltak elméletben szakított is a lánnyal vagy csak hisztizett nem tudom. A lányt nagyon megviselte és nem akart egyedül lenni ezért setalgattunk fel s alá közben kibeszeltunk minden nyugot ami nyomta a szívét, ivott közben nem is keveset én nem mert nem vagyok az a fajta. Megígertem neki h vigyázok rá azon az estén és nem használom ki a helyzetemet.de a végére nagyon elázott annyira h haza kelett vinnem es ott voltunk a lakásán és látszott is rajta a vonzalom sütött a szeméből a szeretet hiány meg a stb. De én képtelen voltam arra h megfektessem mert nem tartottam helyesnek. Pedig nagyon jó nő volt minden téren az esetem kívül belül. De nem, és szánalmasnak gondoltam magam meg h a haverok mit szóltak volna. A lánnyal valószínűleg nem találkozok többet :/ így még nagyobb baleknak tartottam magam. Pedig az utolsó kapcsolatom óta elhataroztam h egy szemetlada leszek én is, csak azt csinálom majd ami nekem jó és a többit letojom. De sajnos ez nem így megy :/ balphasz maradok orokke sajnos. F/26,5
2020. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem.
2020. márc. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt az az ok, amiért tegnap viszakoztál? Csak az, hogy van párja?
2020. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!