Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinder, Badoo csak Facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder, Badoo csak Facebookon keresztül elérhető vagy anélkül is? Fényképet muszáj feltenni regisztrációkor?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok ezekre az oldalakra is, mert legtöbb társkereső, amin fenn vagyok, már nagyon el vannak lehetetlenítve. Előfizetés nélkül hasznavehetetlen.

Gondoltam, ezzel a kettővel is teszek még egy próbát, először csak körülnéznék, megérné-e maradni az oldalon, ezért felesleges különösebb bemutatkozás és fotó. Ha megtetszik az oldal, persze feltennék.

A nevet ki kell írni rendesen?


2020. ápr. 4. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
használható fb nélkül is.
2020. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tindererre tudsz teloszámmal is regisztrálni.
2020. ápr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a bajom nekem is a randivonallal, hogy lejárt az előfizetésem január 2-án, de így gyakorlatilag azokat sem tudom megnézni, sem írni nekik válaszlevelet, akik rám írnak, vagy kedvencnek jelölnek.


A badoora tudsz telefonról facebook nélkül regisztrálni fénykép nélkül is.

2020. ápr. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Badoon muszaj foto, Tinderen nem. Neved, korod barmi lehet.
2020. ápr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!