Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a férfi incel női verziója?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a férfi incel női verziója?

Figyelt kérdés
Olyan nők, akivel kb mindenki lefekeüdne, de pàrkapcsolatra nem kell a férfiaknak?
2020. ápr. 7. 14:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
53%
2020. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem kb. ugyanaz, mint férfiaknál, hogy lenne lehetősége, de túl magasra teszi a lécet. A férfi inceleknek is ez a legnagyobb problémája, a nőknél is előfordul, hogy kikiáltják - mittudomén - Macgywer-t vagy valami más filmszereplő külsejét etalonnak és onnantól mindenki más nem számít. Annyi a különbség, hogy a férfi incelek rinyálnak a neten, a női incelek pedig csak a cicának otthon. Egy idő után sok cicának.


Ismerek ilyet, aki kikiáltott egy bizonyos sportolót etalonnak és mindenki más onnantól neki nem is látszik. Csak aki esetleg hasonlít erre a sportolóra, ami nem valószínű, hogy találkozik ilyennel és pont össze is jönnének, a próbálkozókról - pedig nem lúzerek vagy incelek akik megjelentek nála, persze volt olyan is - szóra se méltatja. Viszont egyre több cicája van. És a vége az lesz, mint a női incelek többségénél, hogy egész cica-sereg lesz egy alapvetően kicsi lakásban. Ha ez bekövetkezik, ez olyan mint férfi incelnél a prostituáltak felkeresése vagy állandó taggá válás valamelyik hímsoviniszta egyletben = nincs visszaút.

2020. ápr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%

Egy sarkított és parodizált példa:


https://www.youtube.com/watch?v=Q60wHn1-rgE

2020. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Nekik nincs ilyen elnevezésük. Szinglinek vallják magukat és hangoztatják hogy ez az ő döntésük és elégedettek az életükkel, közben mindennél jobban vágynak egy társra. De ezt kimutatni gyengeségnek tartják. Talán a "macskás nő" elnevezés áll hozzá a legközelebb.
2020. ápr. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%

In-single.


Annyiban mas, hogy mas eletkorban kotnek ki a nok igy, mint az incel ferfiak.

2020. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Igazából sztem az incelséghez hozzátartozik a düh is. Mármint ha valaki, akármilyen nemű, nem szexel mert nem akarnak vele szexelni, vagy ahogy írták, van egy ideálja, az magában nem baj. Az a baj, amikor emiatt konteókat gyárt, lenéz mindenkit, gyűlöli a másik nemet. Ez egy nemtelen elnevezés, legalábbis számomra.
2020. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Tehát, ha én nőként megkapom szexre a legjobb pasikat, de kapcsolatra nem kellek nekik, akkor incel vagyok?
2020. ápr. 7. 15:05
 8/21 anonim ***** válasza:
56%

#2 most megtudtam, hogy női incel vagyok :D Viszont annyiban kiegészíteném, hogy nem mindenkinek a külsőre nézve vannak ilyen magas elvárásai, én pl pont lexxarom, hogy hogy néz ki valaki, ha már legalább vállalható és nem kellene szégyenkeznem mellette. A belsőre nézve viszont olyan elvárásaim vannak, amikből nem tudok és nem is akarok lejjebb adni.


Eleve az "incel" kifejezés sem illik rám (és szerintem más szingli, párt kereső nőkre sem), mert nem a cölibátus a problémám, hanem a megfelelő társ hiánya, ami számomra inkább lelki/szellemi, nem amnyira szexuális szükséglet.

2020. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#8


Belsőre nálam is túl egyéni az elvárás - nem mondom, hogy magas, mert nem az, hanem csak egyéni. Olyan dolgok számítanak nekem, ami mások számára picit sem fontos, és olyan dolgok hagynak hidegen, ami mások szerint "fontos lenne".


Külsőre meg nincs ideálom, 10 (40 alatti) nőből kb. 7-8 tetszik, a többieket is elismerem, csak nekem nem tetszenek.


Mondjuk nálam néha probléma a szexuális frusztráltság, de az olyan havi 1-2 alkalom van amikor minden idegességem oka ez, de aztán elmúlik. Tegnap volt ilyen napom, úgyhogy egy darabig rendben leszek.


Amúgy nálam is benne van a pakliban, hogy idősebb koromban macskás bácsi leszek, kedvelem a cicákat (a kutyákat viszont NAGYON nem). Ha "rendes" házban élnék, már tuti lenne macskám, de ide társasházba nem szeretnék.

2020. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%

#7: Ha szexre megkapod a legjobb férfiakat, de kapcsolatra nem kellesz nekik, akkor túlbecsülted magad.

Ha az átlagos férfiaknak nem csak szexre kellesz, de kapcsolatra is, akkor átlagos vagy.

Ha viszont kapcsolatra senkinek sem kellesz, maximum szexre, akkor vagy nőként incel.

2020. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!