Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomat láttám egy nővel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomat láttám egy nővel, szóltam a nőnek elvártam volna szóljon ők összejöttek, akart szólni, de elmaradt a válasza, ő hajlandó osztozkodni a srácon nem zavarja, ha én is vele alszom és tovább barátkozom vele. Otthagytam a srácot. Normális a nő?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Jó nagy alfa lehet ez a csávó, ha osztozkodni is képesek rajta. Hipergámia, hmm...


Amúgy nem mindegy, hogy normális-e a nő, vagy nem? Szerintem jól tetted, hogy leléptél, ők meg majd szívathatják egymást, mert úgy látom egyik sem egy szentlélek.

2020. ápr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szazas a csaj, de az exed sem.
2020. ápr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nagyvonalú. 😃
2020. ápr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

"Hipergámia, hmm..."


Nyuszika, ti is ugyanazon pláza cicák után futtok tömött sorokban.

2020. ápr. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%

#4: Magadból indulsz, mert nő vagy, és az ízlésetek sokkal egységesebb (aka hipergámia).


Elárulom a pasik ízlése sokkal szélesebb skálán mozog, és kétlem, hogy én, vagy bárki más innen olyanok után futott volna, mint amit te leírsz. Meg is mutathatnám, milyen nőkkel volt dolgom, egyik sem volt plázacica, de ez lényegtelen, mert az összes nőre érvényes a hipergámia, csúnyától a közepesen át a szépig bezárólag. (Meg nem mutatom meg, mert nem akarok személyi jogokat sérteni.)


Minek is bizonygatom ezt egy ignoráns nőnek igazából... Gondolom neked is csak megszületni volt nehéz, aztán jött minden magától, főleg a párkeresés területén, ahogy az a nőknél lenni szokott.

2020. ápr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Még hányszor írod ki ezt a kamut? A múltkor még a srác az exed volt és rád írt az új nője, hogy nem zavarja, ha veled is van a srác..
2020. ápr. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

"Elárulom a pasik ízlése sokkal szélesebb skálán mozog"


Nézz már körül az utcán vagy óvoda korul. Mindenféle pasinak van párja.

2020. ápr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%
Ezt a kérdést a múltkor már feltetted. Akkor is megmondtuk, hogy te vagy az idióta. Szép napot.
2020. ápr. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!