Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek h minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek h minden csaj odáig legyen értem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 01:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Legyél meleg azokat szeretik,más kérdés hogy akkor már nem veszed hasznát.
2010. júl. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
minden csaj nem lehet odáig érted sztem... mert nem minden lánynak jön be ugyan az a típus a te személyiséged meg nem lehet egyszer ilyen egyszer olyan h épp az adott kiszemeltnek tetszen, hiszen akk állandóan megkéne játszanod magad. nállam a kisugárzás a nyerő :D az amit nem látsz nemtudod megmagyarázni csak érzed és rabul ejt :D sztem a legtutibb fegyver ha magabiztos vagy, tudod h mitakarsz :)
2010. júl. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az életstílusoddal lehet bevonzani őket.Pl csinálsz házibulit,végig te vagy az alfa hím,ha társaságban vagy,és a legfontosabb,süssön rólad az elégedettség és a jókedv.
2010. júl. 27. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
legyél justin bieber azért odavannak a lányok :D
2010. júl. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz ilyet! Ezt csak a beképzelt bunkók kérdezik, akik egy csajnak sem kellenének.
2010. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod játszani magad, tényleg alfahím ként kell pózolni, állandóan vigyorogni, legyél mindig határozott, és akkor halomra hághatod a nőket. Csak ne engedd közel magadhoz őket lelkileg, mert akkor rájönnek hogy te is ember vagy és hazugság az egész.
2010. júl. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
justin bieber? lehet sok csajnak bejön de basszus mire fel. nekem nagyon nem és sztem tök gáz h a gyereket kb 12-13évesnek néztem és 17 vagy mennyi xD
2010. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

minden lány nem lehet odáig érted, de szerintem a legtöbb lány szereti ha udvariasak, kedvesek, figyelmesek (oda figyelsz mit mond stb.) vele:)

nem értem én se miért vannak oda justin bieberért, én is azt hittem először, hogy 12-3éves:D

15L

2010. júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hát igen egy ideig am aranyos ha kedves vagy meg odafigyelsz de ennek veszélyei h ha ilyen vagy a legtöbb csaj csak kifog használni h jaj dejó egy pasi akit lehet ugráltatni :/ (nekem ez az észrevételem)
2010. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát igen sajnos ez az egyik hátránya tud lenni.. de még mindig jobb mint a kőbunkó
2010. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!