Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire furcsa, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire furcsa, hogy a párom elfogadta hogy jó barátok maradtunk az exemmel?

Figyelt kérdés

Nem kedveli, de belátta hogy rengeteg a közös bennünk, sok téren vele jobban megértem magam mint párommal (semmi romantikus nem kell gondolni szimplán csak ő tud flexelni meg hegeszteni és sokat barkácsolni együtt) aránylag sokszor előfordul h pl szervezünk egy közös fuvart az ország másik végére ( nekem van teherautóm neki meg kell cucc és szivességből elmegyek vele a benzin pénzért cserébe) egy ilyan alkalmával velünk tartott párom is, és a családjából többen kiakadtak ezen. Papucsnak nevezték... Látom páromon h ez frusztrálja pedig mi megtudjuk beszélni, sőt nem is éreztük rosszul magunkat a "kiránduláson".

Annyira dühit h beleszolnak ilyenbe az ismerősök. Ennyire elképzelhetetlen hogy ez működhet így?


2020. ápr. 10. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Nem kedveli, szóval elviseli csak, hogy te jól érezhesd magad a lezáratlan kapcsolatodban. Az frusztrálja, hogy igaza van az embereknek, és tényleg papucs.
2020. ápr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Alapvetően akkor fogadható ez el, ha látja, hogy neked ez jó. Volt nekem is ilyen. Végül belátta a másik, hogy érdemes elfogadnia a helyzetet, mert jobb lesz neki velem.
2020. ápr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Tényleg papucs. Nem elég alfa. Ha egy alfacsávó behódítana, és ő azt mondaná dobd el az exed megtennéd.
2020. ápr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem fogadta el, csak kényszerből csendben marad. Mondjuk, akármennyire vagyok emberként jóban az exszel, nem barkácsolgatnék vele állandóan, ha van kapcsolatom.

Az ismerősöknek tény, hogy semmi dolguk ezzel. Inkább az elgondolkodtató, hogy miért nem a pároddal programozol inkább? Nem csak az exen van a hangsúly. Semmi közös érdeklődésetek nincs? Mert a fene megette az egészet így.

2020. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dehogynincs! Még azért ezt nem ugy kell elképzelni h a szabadidőm főbb részét exemmel töltöm. Párommal együtt dolgozunk, együtt élünk... Még csak a házimunkát is közösen csináljuk, szóval általában a hétköznapokon 24ből 20 órát vele vagyok, a hétvégéken meg általában a párommal. Hetente egy pár óra jut haverozni mindkettőnknek, ilyenkor szoktam vagy exemmel találkozni vagy másokkal.
2020. ápr. 13. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!