Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyák! Titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyák! Titeket zavarnak az egyedülálló anyákkal kapcsolatos kérdéseim? Szeretnétek, hogy témát váltsak?

Figyelt kérdés
Néhányan azt hiszik, hogy azért írok ki annyi kérdést egyedülálló anyákkal kapcsolatban, mert elhagyott egy egyedülálló anya és kirúgatott a munkahelyemről. Ez nem igaz. Nem vagyok haragtartó, már megbocsájtottam neki, hogy elhagyott és kirúgatott a munkahelyemről. Azért írok ki sok kérdést velük kapcsolatban, mert az én korosztályomban a nők többségének már van gyereke, akinek nincs, annál meg nincs esélyem, ezek a szörnyű tények.

2020. ápr. 11. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy szingli vagy egy fantasztikus dolog, ugyanis egy nő sem szenved melletted.
2020. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem zavar minket, legalábbis engem nem, mert csak unalmamban olvasgatok itt a karantén miatt. Szóval a kérdéseidbe bele pillantok és nem értem, hogy gyűlik össze alatta annyi válasz, mármint van aki komolyan veszi ezeket a kérdéseket? Erre is most csak azért írtam, hátha válaszolsz: mi a célod mindezzel? Unatkozol?

És az eszedbe sem jut, hogy gyerekes nő pláne nem kezd lúzerrel? No mindegy, jó próbálkozást továbbra is.

2020. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

"És az eszedbe sem jut, hogy gyerekes nő pláne nem kezd lúzerrel?"


De csak lúzer kezd gyerekes nővel.

2020. ápr. 11. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

És lám, mégis te tepersz utánuk, és nem ők utánad.

Nem, ők pláne nem kezdenek lúzerrel, mert nem szeretnék nekik kitenni a gyereküket.

2020. ápr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4: Nem teperek. A kisujjamat nem mozdítom értük. Csak várok egy adandó alkalomra.
2020. ápr. 11. 20:54
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Ilyen hozzáállással semmilyen gyerekes nő nem marad meg melletted. Az írásaidból lesüt, hogy egy unatkozó 21-22 éves egyetemista srác lehetsz büfé szakról.


Egyébként nem zavar, mert a karantén miatt unalmas lenne az élet itt fent az idiótábbnál idiótább kamu kérdéseid nélkül.

2020. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
40 éves betanított munkás vagyok.
2020. ápr. 11. 21:03
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Én ismerek olyan értékes férfit, aki elvált anyával kezdett. Mondjuk ő is elvált, de nem lúzer. Nem attól lúzer valaki, hogy elvált. Eleve nem intelligens emberrel nem kezdek. Te még a randiig sem jutnál el a legtöbb nővel, ez fáj neked, ezért írkálsz itt. Pedig a hiba a te készülékedben, azaz kobakodban van.
2020. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

"De csak lúzer kezd gyerekes nővel."


Az én férjem 40 éves, programozó, és csöppet sem lúzer kategória. Viszont neki is van gyereke, ezért nem tartja értékcsökkentnek a gyerekes embereket. (Persze állandóan megkapom itt a kisfiúktól, hogy de igenis lejjebb kellett adnod az igényeidet, mert ők jobban tudják. Én csak sajnálom őket, mert valószínűleg boldogtalanok, különben nem bizonygatnák, hogy nekünk gyerekes nőknek nem jár a boldog párkapcsolat.)

2020. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9: Húúha, húúha. Én meg tudok olyam mérnök embert, akinek csúnya barátnője van, pedig lehetne szép is. Na az én szememben, ő a legnagyobb lúzer.
2020. ápr. 11. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!