Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Afrikában fehérként csajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Afrikában fehérként csajozni?

Figyelt kérdés
Nagyon bejönnek a fekete nők. Arra gondoltam, hogy miután elmúlik a koronavírus, kiutazok egy biztonságosabb afrikai országba barátnőt szerezni. Mennyire könnyű ott csajozni? Kinek milyen tapasztalatai vannak? Vannak eltérő udvarlási szokások?

2020. ápr. 13. 10:04
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Mennyire vevők az ottani nők a fehér férfiakra?
2020. ápr. 13. 10:08
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy akár itthon is becsajozhatsz, nem kell feltétlen Afrikába menni?
2020. ápr. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
22%

Én alapbol nem vagyok aida feketekert,es finoman mondtam.

Nagyon sok a különféle betegségség,a kúltúra.

A nők csak azért szeretik itt a fehereket,hogy kimozduljanak abból a nyomorból.

Te tudod,én nem mennék bele ebbe

2020. ápr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon könnyű, de általában két véglet van: vagy izomból másznak rád, mert különleges vagy a számukra fehérként/egy jobb európai élet lehetőségét látják benned, vagy nagyon vallásosak, és rövid úton házasodni akarnának. De mindkét esetben nagyon akaszkodók.
2020. ápr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Afrikában a fehér ember a lehúzni való pénzeszsák szinonímája (és ez független attól, hogy amerikai vagy magyar az illető). Ennek megfelelően állnak is hozzá.
2020. ápr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán vannak itt is Tinderen fekete lányok, akik itt élnek. Volt szerencsém egyel ismerkedni. Emiatt nem hiszem hogy Afrikáig kell menni.
2020. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Amugy kettes ugye tudod hogy Afrikában is vannak fejlettebb országok? Amugy meg Magyarország sem valamilyen gazdag ország persze azert nem is a világ legszegényebb országaihoz tartozik a lényeg nem kell Afrikába menned! Miért is akarnál??? Mit akarsz barátnőt vagy valamilyen szolga félét? Mert ez kb az lenne mert ő kiszolgáltatott helyzetben lenne.... vannak itt is fekete (afro) lányok! Vannak akik már itt élnek és képzeld vannak francia és amerikai diákok is valamint ja igen ki tudsz menni franciaba is ahol szinten szép szammal vannak afrikaiak!!! Valami t ott van Amerika is! De még Spanyolország is és brittania is!
2020. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%
Mindennap más nőd lehet,de olyan helyre menj,ahol alig van fehér pasi ,pl:az Egyenlítő mentén
2020. ápr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
Te fehér vagy? Csak mert én rózsaszín inkább vagyok mint fehér F
2020. ápr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Totál más az ottani kultúra. Neked is egyszerűbb lenne Európában élő fekete csajjal kezdeni, ha tényleg ők az eseteid. Viszont az is tény, hogy az Eu-ban elő átlag fekete szerintem fényévekkel jobban áll anyagilag az átlag magyartól... Pl. akiket én szoktam látni, azok az évi 3 misi tandíjat lazán kiköhögik és még lakni és szórakozni is kell valamiből.

Másrészt, ha azt hiszed, hogy a feketék a fehér embert valami magasabb rendű lénynek tartják (akivel kiváltság összejönni), akkor hatalmas tévedésben élsz. Kb. annyira nehezített a pálya, mintha egy átlag magyar család lányának egy cigány hapsi csapná a szelet...

2020. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!