Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolsz erről az alakról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz erről az alakról?

Figyelt kérdés
[link]
2020. ápr. 13. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Nem merném megölelni, mert félnék, hogy eltörik.
2020. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Standard jó alak ami a férfiak és nők 95%-ának bejön. Az 5% ami marad pedig szintén elfogadná hogy ha kicsit több izom lenne rajta és pici réteg zsír.
2020. ápr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Arca, alakja jó. A fekete felső rész miatt a mellei véleményezhetetlenek.
2020. ápr. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kb.ugyanilyen alakom van, 162/47, a lány is hasonló lehet, bár ő lehet picit izmosabb mint én. Már megbékéltem vele, mást nem tudom csinálni, ilyen a genetikám, kb.5 éve nem jön fel rám egy deka se, ha fejre állok sem. Szívesen lennék kicsit tónusosabb, izmosabb, minimálisan "zsírosabb", és sok mindent próbáltam is érte, de nem segít. Anya is ilyesmi alkat volt mindig is, családi vonás.
2020. ápr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy kis sport ráférne, hogy kicsit tónusosabb legyen az alakja, de nagyon csinos
2020. ápr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Csinos.
2020. ápr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyen alakom volt, izmos is, vékony is, elég puha is, nem szálkás. Szerintem szuper. Aki nem tud hízni, az várja meg a 28at, majd menni fog, igaz csak módjával, nekem is csak 4-5 kilót sikerült, pedig egész életemben összeettem mindent, most meg igyekszem leadni 2-3at, hogy megint így nézzek ki.
2020. ápr. 13. 12:05
 8/16 anonim ***** válasza:

Hehe, most látom, hogy #4 ugyanezt írta magáról.


Igen, van ilyen, nekem is volt egy exbarátnőm, aki iszonyat mennyiséget sportolt, evett rendesen, és úgy nézett ki, mint aki éhezik. Van akire nem jön fel az izom sem (pedig gyenge sem volt, csak nem látszott rajta)

2020. ápr. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: hízni, és izmosodni két külön dolog.


Legkésőbb 30-35 felett az emberek többségének nem olyan nagy gond a hízás, de izmos, feszes testet tartani nagyon nehéz.

2020. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Jó.
2020. ápr. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!