Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig tetszem neki vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig tetszem neki vagy csak udvariasságból írt?

Figyelt kérdés

Van egy srác,a volt barátom. Pár hete elkezdtünk beszélgetni üzenetben. Tegnap is beszéltünk,több órát is kisebb megszakításokkal. Múlthéten küldtem neki egy vicces videót ami rá emlékeztetett és ezt ő is tudta. Tegnap megkérdeztem tőle nem zavarta e a múltkori videó,mire azt írta vissza hogy “nem zavarta,örült neki hogy ilyenekre is gondoltam.” Azt tudni kell hogy a mi kapcsolatunk elég viharosan ért véget,mikor szakítottunk mindketten szerettük még egymást. De a körülmények akkor olyanok voltak hogy nem igazán lett volna értelme folytatni.

Viszont ami aggodalomra ad okot az az hogy mindig én írok rá,ő sosem keres. Mikor viszont beszélgetünk annyira jól elvagyunk. Hiába hétköznapi dolgokról van szó,minden adja magát.


2020. ápr. 14. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt. Egy több órás beszélgetés közben csak van rá mód.
2020. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
uantkozik
2020. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egy férfi ennyire passzív, akkor 99%-ban nem érdekled, 1%-ban csak borzasztó töketen.


Egyikre sem lehet alapozni

2020. ápr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tetszés nem egyenlő azzal, hogy szeretünk valakit. Szerintem ő meg csak simán udvarias.
2020. ápr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!