Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, a nő akivel alkalmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, a nő akivel alkalmi vagy szex kapcsolatban vagytok és rossz kedve van, ti ugrotok, hogy felvidítsátok?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 4 éve néha összejártunk. Kb 1 hónapja felvettem vele újra a kapcsolatot. Másnap találkoztunk is, ahol nem a megszokottan viselkedett. Átkarolt, ölelgetett, kezén fogva sétáltunk este a Balaton parton, nem próbálkozott be. Fura volt, de nem képzeltem bele semmit. Volt amikor késő éjjel írt, hogy “unatkozik és eszébe jutottam”.

Aztán az este nem voltam valami jó hangulatban, ő meg egy órán belül az éjszaka közepén megjelent a ház előtti parkolóban. Meglepődtem, de közben kedves dolognak tartottam.

Próbált megcsókolni, de tényleg nem voltam jó passzban. Aztán közölte, hogy “Nem veszed észre, hogy oda vagyok érted?” “Mit tegyek, hogy észre vedd?”

Teljesen hirtelen ért az egész, nem tudtam neki nagyon mit mondani.

Gondoltam ezt megbeszéljük máskor nyugodtabb helyen, erre letiltott mindenhonnan miután hazament.

Idáig teljesen abban a hitben voltam, hogy nem akar komolyat ő se, mivel mindig ezt mondta.


Szerintetek komolyan gondolhatta vagy csak szórakozik? 25L


2020. ápr. 14. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon komolyan gondolhatta ha letiltott...

Nem tudott megfektetni ciki volt neki letiltott ennyi

2020. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg akart dugni, de mivel nem voltál jó passzban nem szexeltél vele, ezért besértődött és tiltott. Nagy színész, hogy rohadjon meg!😂
2020. ápr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Dugni akart, ezért szépeket mondott, körülugrált, és még sétálni is elvitt. Mivel viszont nem kapott meg, jól besértődött, és letiltott a francba.

Most keres mást.

2020. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt szex, úgyhogy sértve érezte magát, talán azt is gondolta hogy ne szórakozz vele és letiltott.


Azon az estén nem azért ment hozzád mert felakart vidítani, hanem szexelni akart, valószínűleg kanosan. Nem érdekelte hogy vagy.

2020. ápr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ritka eset, mikor az összes válasz megegyezik, teljes egyetértésben, tehát érdemes elgondolkodni rajta, hogy nem mondanak butaságot.


Én is egyetértek a többi hozzászólással!


Csak dugni akart

2020. ápr. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Annyi fejlemény van, hogy az egyik közös ismerősünk rám írt és le képernyőfotózta, amit a srác írt rólam ma neki. A lényeg, hogy állítólag elkezdett többet érezni és beleképzelni és mivel nem adtam semmi választ a kérdésére, ő ezt kudarcnak fogta fel és most szégyelli magát a történtekért.


Igazából amikor néhány hete újra találkoztunk a srác volt az, aki leállított és inkább próbálta másfelé terelni a dolgokat. Én voltam a hülye, hogy nem vettem ezt előbb észre.

2020. ápr. 14. 17:34
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Oh, bhaszki, ez mehetett volna a tinibe is. Csak a szex miatt hízelgett és nem kapta meg, majd megkapja mástól.
2020. ápr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia! Szerintem próbáld elérni és jelezni neki, hogy szívesen beszélnél vele. A kommunikáció kincseket ér.

Szerintem érzékenyen érintette, hogy nen veszed a jelzéseit és a kudarc elkerülése miatt, dacból tiltott. Ha ér neked annyit a pasi, akkor beszélh vele!

2021. febr. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta már újra beszélünk és sikerült tisztázni a dolgokat :)
2021. febr. 15. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!