Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy bejön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy bejön a másik kívül belül és mégsem érzek iránta szerelmet?

Figyelt kérdés
Vagy hagynom kéne ennek az egésznek időt, hátha beleszeretek? Azt mondták, hogy álomvilágban élek és sosem fogok olyan szerelmes lenni, mint tini koromban.
2020. ápr. 14. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Ha ugyanazt a rajongást keresed 40 évesen, mint 15 éves korodban éreztél, akkor tényleg álomvilágban élsz. Egyébként is ritka, hogy valaki első látásra szerelmes legyen, ha minden szempontból megfelel, akkor hagynék a helyedben időt a dolognak.
2020. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Várjál kémiára meg szikrára, van még idő 40 éves korodig.
2020. ápr. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Igen, létezik, én átéltem, szenvedtem is emiatt 2 évet, mig le tudtam zárni magamban. Úgy éreztem, nem érdemlem meg a szerelmet, ha egy kivul-belul számomra tokéletes férfiba sem tudok beleszeretni, ráadásul olyanba, aki viszonozná az érzéseimet. Én hagytam egy kis idot, hétha beleszeretek, de nem...


Végul rá 2 évre lettem újra szerelmes.

2020. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Létezik. Ugyanis nem szerethetsz szívből valakit akit nem ismersz jól. Márpedig egy-két hónap alatt nem lehet megismerni valakit, maxmimum felszínesen.
2020. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem a fleshlightom iránt. Tetszik kívül, belül, de nem vagyok belé szerelmes.
2020. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kell 1-2 hónap az érzelmek kialakulásához. Addig elég a szimpátia és testi vonzódás.
2020. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hagyj időt ennek az egésznek, és ne legyen nagy illúziózid, hogy hú de jó minde.
2020. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van. Erre mondják, hogy "a külső nem minden".

Az meg hülyeség, hogy ne lehetnél olyan intenzíven szerelmes, mint tiniként. Csak meg kell találni a megfelelő partnert, és nem odaerőltetni magad olyasvalakihez, aki legfeljebb külsőre tetszik.

2020. ápr. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!