Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem zavaró az ajak piercing...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem zavaró az ajak piercing csókolózásnál vagy orális szeretkezésnél?

Figyelt kérdés
azt már olvastam az oldalon,hogy csókolózásnál nem zavaró,de azt még senki nem kérdezte,hogy sz. pásnál zavaró-e. :s
2010. júl. 27. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
engem nem zavart...
2010. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi lennék h orálnál zavar-e nekem is van ajakpc-m :)
2010. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

addig nem zavaró, amíg nem akad egybe a másik fél intim testékszerével

utána zavarni fog, hidd el!

2010. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Főleg ha ilyen fél-ördöglakat van mindkettő félen, és félóráig bukfencezhetnének át egymáson hogy kiakadjon. :D
2010. júl. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem zavaró.
2010. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ajak piercing? észre se veszitek,nekem is van,igaz már vagy 6-7 éve,csajommal 5 éve vagyok,de eddig nem volt gond.
2010. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!