Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap este cseteltem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap este cseteltem egy pasival, aki Miller Zoltánnak adta ki magát. (Nem biztos, hogy ő volt, azért írom így. ) Szerintetek mennyi az esély rá, hogy valóban ő lett volna az?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak ilyen csalók, nem vagyok már mai csirke, de olyanokat írt, amit véleményem szerint csak ő maga a színész-énekes tudhat... Én ott voltam több vidéki helyszínen is a fellépésein (kis falvakban), ahová szinte kizártnak tartom, hogy egy fanatikus rajongója mindig követi...minden egyes fellépésre... Ugyanis emlékeztem rá, hogy akkor mit énekelt és ő is emlékezett rá. Ezen kívül idézett a szerepeiből, nagyon szimpatikus volt. Mit gondoltok?
2010. júl. 27. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem hiszem h ő chat-es oldalakon ismerkedne... De ki tudja...
2010. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is pont ezért furcsa...
2010. júl. 27. 16:58
 3/10 anonim ***** válasza:
vanak biztos rajongoi honlapok ahol leirják mikor hol volt meg ienek, sajnos 100%osra nem tudhatjuk
2010. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Fanatikus vagy...:$
2010. júl. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Annyira nem vagyok fanatikus, csak kedvelem. :)
2010. júl. 27. 17:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Ki az a Miller Zoltán?
2010. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A google a barátod! :)
2010. júl. 27. 20:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem a kérdésedre válaszolnék, hanem én is kérdeznék. :)

Látom, te is kedveled a Miller Zolit. Mi a honlapja? Google-be beírtam, ott kiadott egy "nem hivatalos honlapot", millerzoltan.uw.hu, de azt írja, h. ez az oldal káros lehet a szám.gépre, és nem nyitja meg. Régen volt neki rendes, nem csak rajongói oldala, talán millerzoltan.hu, de az már nem létezik. A fellépéseit szeretném megnézni, de nem tudom, hogy hol lehetne.

Előre is köszi, ha esetleg tudsz segíteni.

2010. nov. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ezen az oldalon a rajongói elég sok fellépés helyszínt megosztanak, illetve egyéb információkat! :)


[link]


Ezen kívül, ha fent vagy a facebook-on, akkor csatlakozz a klubjához:


[link]

2010. nov. 20. 13:01
 10/10 anonim ***** válasza:
11.16. vagyok, köszi a linkeket, de sajna a facebook-os linket szerintem elrontottad, mert nem a Miller Zoli oldalára vezet :)
2010. nov. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!