Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyenek a német lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a német lányok?

Figyelt kérdés

Hol tudnék ismerkedni német lányokkal?

Van bár milyen date oldal?

Mit kell tudni a német lányokról?



2020. ápr. 19. 08:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Németországban próbáltad már? Ajánlom jó szívvel, elég sokan vannak. Ami 99%-ukról elmondható, hogy két fülük van és két szemük, és ha pisilniük kell, elmennek a wc-re.
2020. ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Szeretik a wurstot.
2020. ápr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Tenyeres-talpsok,jól tudnak tehenet fejni.
2020. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Németországban számíthatsz arra, hogy az emberek (a nők és férfiak is) nehezen nyílnak meg, lassan engednek közel magukhoz. Még barátkozni is nehéz és lassú folyamat, különösen külföldiként. Nekem volt ismerősöm, aki 3 évet töltött kint, és nem tudott egyetlen közeli német barátot sem találni. Nemcsak azért, mert a nyelvtudása nem volt tökéletes, hanem azért is, mert a németek elvárják, hogy német módra viselkedj ahhoz, hogy befogadjanak, hogy a társaságokban ne kívülálló, perifériára szorult ember legyél.


Részben a fentiek miatt is én személy szerint nagyon valószínűtlennek tartom, hogy egy németországi német lány magyarországi magyar férfival akarjon ismerkedni az Interneten, hiszen kulturális asszimiláció nélkül kakukktojás maradsz a német kultúrában, s ki akarna ilyen problémás társat magának, ha milliószámra vannak német férfiak is?


Ha tehát német lányokkal akarsz ismerkedni, akkor az első lépés, hogy ki kell költöznöd Németországba, és meg kell tanulnod saját (várhatóan néha bizony keserő, frusztráló) tapasztalatszerzéssel a német kulturális, viselkedési szokásokat. Meg kell tanulnod beilleszkedni és otthonosan mozogni az ottani kultúrában. Ha ez megvan, akkor onnantól lehet esélyed. Addig még odakint élve sem. Az internetes ismerkedéssel pedig egészen biztosan csak az idődet vesztegeted. Sajnálom, hogy elkeserítettelek, de ez a realitás, jobb, ha szembesülsz vele.

2020. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%

Nemet nök nagyresze, csakugy mint az osztrak nök, igenytelenek. A napi tisztalkodas se mindig van meg naluk.


A legtöbb ruhajuk markas, de fingjuk sincs a divatrol + nem szokasuk kivasalni a ruhajukat, nem erdekli öket, hogyan all a hajuk, a sminket csak hallomasbol ismerik.

Jarnak kozmetikushoz, fodraszhoz, es tagadjak, hogy rajtuk barmi is meg lenne csinalva, pedig töltetik az arcukat stb.

Az elsö szamukra sohasem a csalad, hanem a baratok.

A ferfiak cserelgetik egymas között a nöiket, mert nekik mindegy, ki jar az asszonyban.

Nagyreszük modern, elfogadja a b*zikat stb, es megjatszak, hogy teged is, külföldit is mennyire szeretnek. Aha persze. A szemedbe igen. Amig van valami hasznuk belöled, jopofiznak, de ha neked kell segitseg, le se sz*rnak.

Nagyok emancipuncik es feministak.

Altalaban a nök ugy beszelnek a ferjeikkel, mint a kapcaronggyal.


Összefoglalva: igenytelenek, nulla stilus, semmilyen nöi kisugarzas, lenezöek

Biztos nem mindegyik ilyen es van kivetel, de most csak az altalanos jellemzöiket irtam le.

Mivel külföldön elek, ezert nem legböl kapott infokat irtam le. En ezt lattam es latom.


(Azt viszont megjegyeznem, hogy a gazdag retegben azert a nök mar masok, ott azert a stilus stb megvan)

2020. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%
Csóringer magyarral nem fog szóbaáálni egyik sem. Akkor inkább választ egy csóró német pasit.
2020. ápr. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Németországban születtem. Az anyukám magyar.

Hol itt, hol ott éltünk.

Valóban elég zárkozottak az ekte németek. Egyébként meg ugyan olyanok mint a magyarok. Nem lehet általánosítani, mint azt tette itt az egyik kérdező. Sok igénytelen ember van az egész világon. Sok beképzelt.

2020. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
a #4-es full butaságot ír, simán dughatóak. az idősebb, már milf kategóriájú asszonyok is kaphatóak simán. egy kollégám, haverom, még szíriában is dugta a nőket:) a nők mindenhol dugnak, nem kell ezt túmisztifikálni:)
2020. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4es nem a kurasrol írt, mint te.
2020. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ismerek 2 német nőt, akik magyar féfihoz mentek feleségül és itt élnek Mo-n (némettanáraim). És van egy egyetemi huszonéves csoporttársnőm, aki szintén férjnél van egy magyar srácnál. :D Mind nagyon kedvesek egyébként. A kommentekben olvasom, hogy a német nők igénytelenek. Nos, ha valaki kimegy Németországba, biztos nem fog többet ilyet írni (én tanultam egy évet Münchenben). Láttam ott nagyon sok divatos, igényes nőt (nem, nem bevándorlók voltak :D). Látszik, hogy sok pénzük van a nőknek, nagyon adnak magukra. Jellemre nem sokban különböznek tőlünk, bár igaz, hogy nem annyira mutatják ki az érzelmeiket, de én találkoztam nem egy nagyon barátságos némettel. A magyarokkal szerintem összejönnek, ha a féfinek megnyerő a személyisége (a fenti példák is mutatják).
2020. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!