Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha ti már nem éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha ti már nem éreztek semmit az exetek iránt, akkor zavarna ha elkezdene valamelyik munkatársatokkal kavarni?

Figyelt kérdés
Szerintem ha már túlléptél a dolgon, nem kéne féltékenynek lenni, nem? Vagy ha az vagy, akkor meg nem sikerült lezárni rendesen. Ti hogy gondoljátok?
2020. ápr. 26. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan.
2020. ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha már sikerült lezárni, akkor is zavarna, hogy őszinte legyek. Úgy tennék, mintha nem zavarna, de valójában belül elég rosszul lenne.
2020. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*elég rossz lenne
2020. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel fordítva a kérdést. Te mit éreznél, ha az exed pl. a legjobb barátnőddel vagy a nővéreddel enyelegne, és nap mint nap látnod kellene őket? Szerintem ez még akkor is zavaró lehet sokak számára, ha valamilyen szinten lezárták már magukban a dolgot.
2020. ápr. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha zavar akkor nem vagy túl rajta, vagy birtoklási hóbortod van.
2020. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom mondani, mint a 4-es. Képzeld csak szépen magad az ő helyébe.
2020. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szakmai okokból zavarna max. Mert pl. a legutóbbi exem nagy xarkeverő volt. Nem hiányozna, hogy a kollégámnak is összevissza kamuzzon.
2020. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Simán zavarna...de nem hiszem h nagyon találkoznánk mert én szeretek magam mögött mindent felégetni...egy exemből se nézem ki ,hogy szakítás után a közelembe akarna lenni :D

És én se megyek az övébe.

2020. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnő/tesó és a munkatársak között azért van némi különbség. Nekem legalábbis közel sem azonos mélységű viszonyt jelentenek, és nem is találkozok velük annyit mint akár a legjobb barátnőmmel.
2020. ápr. 26. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!