Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen okai lehetnek annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak, ha egy nő annak ellenére nem akar összejönni egy pasival, hogyha amúgy meg tetszik neki az adott férfi?

Figyelt kérdés
Tehát az érzelmek kölcsönösek,a nőnek tetszik a férfi,a férfinak pedig tetszik a nő. Viszont,ha a férfi mondjuk el akarja hívni valahova vagy meg akarja hívni valamire vagy csak egyszerűen kettesben szeretné tölteni vele az idejét,akkor a nő ezektől elzárkózik. Valószínűleg a legtöbb válasz majd az lesz,hogy akkor nem tetszem a nőnek csak azt hiszem meg ilyenek,de az nem kérdéses,hogy tetszem neki,hiszen ő kezdett el velem szemezgetni meg akár hányszor arra felé néztem ahol ő van,folyton engem nézett és ha én is felvettem vele a szemkontaktus akkor sokáig tartotta és közben mosolygott,tehát nem kapta el a tekintetét egyhamar.
2020. ápr. 27. 11:32
1 2
 1/14 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%

Mástól terhes épp, aidses, nincs elég pénzed, valami nem tetszik az életedben neki, amit elsőre, külső alapján nem tud megmondani a nő, molesztálták, ezért fél kapcsolatot kialakítani, meg ilyen régebbi traumák, ami miatt nem mer kapcsolatot kialakítani, tetszik neki a férfi, aztán közelről kiderült hogy büdös annak a szája, így off. Vagy makrancos királylány, várja a nagy-hosszú, elnyújtott vívódást a női kegyért.

Tessék, egyik sem az, hogy nem tetszel neki :D

2020. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd a Németh Esztert - az egyetlen aki tudja a választ.
2020. ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Bizonytalan, megijedt, kéreti magát...
2020. ápr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Tetszeni tetszhetsz, de ez nem jelent semmit. Az osszejoveshez érzelmek is kellenek(pl szerelem). Nekem is szoktak tetszeni férfiak, de eszembe sincs csak ennyi alapján összejonni bárkivel.
2020. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk nem szingli.
2020. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Semmit nem akar tőled.

A szemezest bekepzeled, vagy más miatt nézett.

2020. ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
A tetszés nálam sem elég a kapcsolathoz. De még ahhoz sem, hogy én keressem az illetőt
2020. ápr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy dohányzol, iszol, túl rámenős vagy, foglalt a csaj, másba szerelmes stb
2020. ápr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt tudom elkepzelni, hogy tetszel csak nem eléggé.

Nekem is tetszik sok férfi, csak, hogy példát mondjak.

Az egyiknek a viselkedése elég sötét azért nem mennék vele sehova, a másiknak van már gyereke azért nem kell, valamelyiknek tetszik a teste, de a feje ronda, van olyan is aki tetszik, de látom, hogy túl jó fiú hozzám.

A lényeg ugyanaz. Egyikkel sem akarok még randizni se.

Jobban teszed, ha elengeded.

2020. ápr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Esetleg kiderült valami ami elvette a lelkesedését?
2020. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!