Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok pozitív, negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok pozitív, negatív tapasztalatokat mondani egy párkapcsolatban nagy korkülönbség esetén (férfi javára 15-18 év)?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok akik tényleg így élnek/éltek együtt vagy a környezetben van ilyen pár. Beszólogatni a pénz miatt légyszi ne tegyétek, mert bőven eltartom magam, nincs a férfi pénzére szükségem. Köszönöm

2020. ápr. 28. 13:45
1 2
 1/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Anyam fiatalabb volt apamtol 18 evvel. Idosebb korba ez kijott, hogy nagy a korkulonbseg.

De leginkabb az tett be, hogy anyam apamba csak a jol kereso vezeto muszereszt, es a sajat vagyont latta meg igazan, mint utcara kitett kiscsaj. Aztan a cukorbetegsege miatt apam elveszette mind a 2 labat. Anyam meg apolhatta rengeteg ideig. A sajat xarjaba esett anyam, utaltak egymast, de sokszor erezheto volt, hogy a korkulonbseg miatt rengeteg dolgot maskepp latnak.

2020. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia . Igen , sokaknak ez a véleménye . Pozitívum az ugye nyilván az, ami miatt te is a jó érzésem kategóriában találtad meg azt akit. Nyilván nekik már nem arról szól a dolog és az élet, mint a huszonéveseknek. Nem kiélni akarják magukat, csak megállapodni valaki mellett, valakivel jobb esetben. Viszont a hátránya az ,hogy kevésbé változik meg bizonyos dologban a véleményük. Értem én ezt úgy, hogy eltökélt valami mellett és azt gondolja hogy az úgy jó, főleg hogyha ez évekig valakivel vagy valamivel szemben működött. De nem hajlandó elfogadni sok esetben a férfi, hogy nem mindenki olyan.
2020. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
A nagyszüleim között 10 év volt papa javára. Jól megvoltak együtt szeretetben kb 45 éven keresztül, papa haláláig.
2020. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Talán még annyi, hogy a korkülönbség miatt a férfi fél, hogy jelen esetben a nő méginkább kipróbálna és változtatna bizonyos dolgokon akár gyökeresen is, még ebbe nehezen vagy csak belekényszerítve érzi magát a kora miatt a másik fél. Itt az a kérdés hogy a másik fél (a férfi is) miről hogyan vélekedik i, hogyan áll hozzá a dolgokhoz.. hogyan az élethez. A későbbi vélemény ütközéseket pedig hogyan kezeli a két fél.
2020. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Nekem csak idősebb partnereim voltak eddig, mert valahogy abból a korosztályból kikerülő férfiakkal jöttem ki jól.

Pozitív, hogy sok dolgot tanultam tőlük magamról, és a férfi nemről is. Érettebbek, tapasztaltabbak, fel kellett nőnöm hozzájuk.

Negatívként amit említeni tudnék, az nem a kor miatt van. Emberi hibák, amik akkor is ott lennének, ha egy korúak lennénk. Aki csak szex miatt etetett, az nem azért csinálta, mert idősebb volt, hanem mert ennyi telt tőle érzelmileg. Valószínű idősebb nőkkel is elzongorázza majd.

Minden attól függ milyen ember a két illető.

22L

2020. ápr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Sírig tartó boldog házasság 12 év korkülönbséggel megfelel, vagy ez kevés?
2020. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😊 azt látom hogy a probléma sokszor inkább az emberek jelleme nem a korkülönbség
2020. ápr. 28. 14:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Ő 18 volt, én 36...


Aztán 2 év múva cserélhettem egy fiatalabbra, mert elkezdett csúnyán öregedni...

2020. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem inkább fordítva volt,utolsó?:D
2020. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább a 36 évest cserélték egy igazi férfira...
2020. ápr. 28. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!