Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én akadok ki azon, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én akadok ki azon, hogy manapság 12-13 éves lányoknak pasijuk van, ebből kifolyólag már szexuális életet is élnek ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés
Még mielőtt belém kötnétek,van msn-m,és ott ilyen fiatal lányok a szokásos szerelmes vallomásokat írják ki a közös üzenőbe a pasijuknak.Várom a normális válaszokat!
2010. júl. 28. 17:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem csak te akadsz ki rajta, én is.
2010. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

ez kb a 6000. ilyen kérdés. És igen, régen már férjhez is mentek 14 évesen. Hidd el, a többség nem él szexuális életet ilyen fiatalon, csak azoknak nagyobb a szájuk. Az én korosztályomban is van olyan, ki 13-14 évesen veszítette el a szüzességét, pedig amúgy csendes, visszahúzódó lány. Én pl soha nem voltam valami visszafogott csaj, de a fiúk csak 16 évesen kezdtek el érdekelni.

Amikor az ember titi, szerintem legszívesebben a homlokára is szerelmes üzeneteket írna, hogy mindenki lássa, hogy ő mennyire szerelmes. Ez is normális.

Nem azt mondom, hogy mindenkinek szexuális életet kell élnie 13 évesen, de mindig voltak és lesznek is ilyenek, korán érők és lesznek későn érők is, akik csak huszonévesen kezdik. Egyiken sem kell fennakadni.

2010. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
Engem is kiakaszt ez!!Ha nekem lesz gyerekem tuti,hogy nem fogom neki ezt megengedni!!Túl fiatalok ehez lelkileg!!Utána meg jön a kérdés hogy éreztétek úgy hogy nem a megfelelővel veszítettétek el..?:(Szóval szerintem előbb ismerjék meg az illetőt aztán utána szex..nem pedig előbb szex aztán megismerni..
2010. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: a nagy baj az, hogy erről ezek a kislányok és kisfiúk nem kérdik meg a szüleiket :( mert szerintem egyik szülő sem engedné. csak hát... ők már kész tények elé vannak általában állítva. Aztán a kiscsaj, mert ugye náluk gyakoribb a vallomás a fogamzásgátlás hiánya vagy elégtelen volta miatt... szóval ő van felháborodva, amiért a szülei dühösek rá.
2010. júl. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Biztos lesz aki lepontoz ezért vagy azért,de már nem is érdekel.


Én aggódok emiatt...Azok alapján amit a szüleim,nagyszüleim meséltek nekem régen nem kezdték ilyen fiatalon a szexuális életet.Szerintem a médiának is köszönhető,hogy ide jutottunk.Én azért aggódom,hogy mi lesz akkor,ha nem áll meg ez a folyamat.Egyre több kamasz esik teherbe,szed össze mindenféle fertőzést stb.Ilyen téren lassan ott tartunk,mint a cigányok.A cigányoknál szokás 12-13évesen szexelni,majd kb. 15 évesen gyereket szülni....


Én nem ilyen vagyok,de szörnyű ezt látni,hallani.A múlt kor a plázába voltam az ajándékboltba és bementem a mosdóba.Hát rosszul lettem attól amit láttam.Két kislány,12-13évesek lehettek sminkelték egymást a tükör előtt.Miniszoknyába,toppba,magassarkúban voltak és az esti buliról beszélgettek,meg arról,hogy összekéne már szedni egy pasit...

Megdöbbentő volt ezt hallani!

15/L

2010. júl. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

az utolsónak tök igaza van.

de legalább már tudom, h azért nincs pasim mert szűz vagyok. tiszta gáz... :D lehet h bennem van a hiba de én csak 18 évesen szeretném elveszíteni :D

2010. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
jól is teszed szerintem!!Nem kell elkapkodni!!Ez nem lóverseny!!Azért mert más csinálja azért neked nem kell!!Te legalább átgondolod és nem ugrasz bele egyből!!
2010. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
attól még h van pasijuk nem szexelnek. és amúgy is nem kell ennyire általánosítani nem mindegyik ilyen..
2010. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

nekem van barátom de nem folytatok szexuális életet-_-"

hogy is van ez a mindenki magából indulki szöveg???

chöö röhej.

13/L

2010. júl. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
és akkor most bosszút állsz rajtuk, meg a normális embereken is az ilyen kérdésekkel? köszi. szeretünk :D:D:D
2010. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!