Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, melyik jön be jobban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik jön be jobban?

Figyelt kérdés

1. Alacsony, babás arcú, puha nő ,,homokóra’’ alkattal, kerek mellekkel, széles csípővel, ugyanolyan széles vállal, vékony derékkal, kis hassal és átlagos súllyal, nem kövéren, de nem is nagyon vékonyan, mondjuk plusz 1-3 kg felesleggel?


Vagy


2. Csontos, nagyon vékony (de nem anorexiásan vékony) nő, magas, hosszú testtel, kiálló kulccsontokkal, vékony lábakkal, nagyon kis mellel, csípő nélkül, lapos fenékkel, és teljesen lapos hassal, ,,oszlop’’ alkattal, bármi felesleg nélkül, csontos arccal?



2020. máj. 2. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A második. Én is elég magas vagyok (195 körül) és a magas nők jönnek be jobban és a leírásban szereplő módon vékonyabbak.


(De az első típus is ismerős, az a fajta is tetszhet. Csak most arra válaszoltam, hogyha mindenképpen választani kell a kettő közül, akkor a másodikat választanám.)

2020. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A 2. nőt elviszem sokat kirándulni friss levegőre erdőbe, hegyet mászni, egészséges ételeket enni, rendszeresen enni, elvinném sportolni, napi szinten masszázst kapna, pár hónap és teljesen normális alkattal rendelkezne.
2020. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Kérdés mit jelent az a plusz 1-3 kg felesleg... Mert nagyon sok nő átlagosnak tartja magát jópár (10) kg felesleggel. Ha szimplán nem gebe akkor 1-es.
2020. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
2.
2020. máj. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Az elsőt választanám.


26/f

2020. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
2-es. Sose volt bajom a vékony nőkkel. Amíg egészséges nincs baj, kimondottan tetszenek.
2020. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Igazából a kettőből tudnék egyet csinálni. Vékony test, egyenes vékony vállakkal, a vállaknál vékonyabb csípővel, a csípőnél vékonyabb derékkal, vékony formás lábakkal, "B" na jó telhetetlen leszek, "C" kosaras cicikkel, 162-168cm magassággal.


Nekem a két opció közül igazából egyik sem tetszik, mert nem szeretem sem a testes, sem a magas nőket. Vagyis inkább nem tetszenek.

2020. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindegyik bejöhet valamilyen szinten. nem tennék különbséget eszerint
2020. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Gondolkodás nélkül az első
2020. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyik sem. Ha muszáj választani, inkább az első, közepes magassággal, sportosabb alakkal és nem baba arccal.
2020. máj. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!