Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a képzet miért van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a képzet miért van még mindig meg pár férfi fejében?

Figyelt kérdés

Tehát többször olvasom, hogy egyes férfiak fejében élnek olyan képek, hogy "csúnya férfival úgysem fog össze jönni egy nő sem".

De nap mint nap látunk példát, hogy az alacsony kövér férfi a párjával sétál, a magas, gebe srác sétál a párjával, a pávabzi sétál a párjával, a kapa fogú kócos is, stb.

És többségében nem csúnya nőkkel.

És ez a nőkre is igaz.


Mégis az ember sokszor olvassa a rossz májú kommenteket, éppen ezért nem értem.

Vannak férfiak, akik nem gazdagok, nem is a legszebbek, nem is nagy a farkuk, mégis van nőjük, aki nem biztos, hogy érdekből van az adott sráccal.

Akkor mégis miért kell még mindig osztani az észt?


2020. máj. 2. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert ismerkedésnél azt tapasztaltam, hogy a nők nem érdeklődtek irántam. Amikor képet küldtem, sokszor eltűntek, vagy elmondták, hogy nem vagyok az esetük. Ez persze nem jelenti azt, hogy esélytelen a dolog, csak azt, hogy nehezebb, mint annak, akinek szebb külső jutott.
2020. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Én helyes, de sikertelen férfi vagyok. Mindig csodálkozom amikor az utcán is mennyi átlagos, vagy akár csúnyácska srácot látok olyan helyes csajok mellett, akiket én is szívesen elfogadnék magam mellé. Ezt csak azért írtam le, mert a jóképűség abszolút semmit nem jelent, ha nincsenek meg hozzá a megfelelő belső és egyéb tulajdonságaid, akkor ezt nem tudod sikerre váltani.
2020. máj. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 Igen, de nem 3 nőből kell kiindulni, mikor több százezer nő él az országban.

És ha őszinte akar lenni egy férfi is, biztos nekik sem mindegy milyen a nő. Ha egy olyan képet kapna, biztos lehet ő is így tenne.

Nem lehet mindenkinek mindenki az esete.

Vannak nők, akik az izomra buknak, vannak, akik az aputestre. Van, aki a vörösre bukik, de van, aki kifut tőle a világból.

De emiatt nem kell majdnem minden randis poszt alá kiírni, hogy a külső számít, úgysincs esélyed...

2020. máj. 2. 17:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem képzetek.


Nem minden nő egyforma, és nem minden férfi.


Van 5 teljesen azonos külső adottságokkal rendelkező férfi, mintha ikrek lennének. És egyik sem jóképű, és van rajtuk felesleg is.

És van egy szép lány, aki olyan mint amiket te írsz kérdező....

De ennek a lánynak csak 1 pasija lehet.


Ergo a másik 4 férfi egyedül marad. És kicsi az esély rá, hogy talál még egy ilyen nőt.

Mert az a helyzet, hogy akiket te említesz nőket, azokból nagyon kevés van.

2020. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amikor látsz egy alacson kövér férfit a párjával sétálni, lehet, hogy pl 3x évesen az az első nője. Meg ilyenek. Szóval nem esélytelen, ez tény, de azé' na.
2020. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#4. Én nem azt mondtam, hogy minden nő ilyen, csak próbáltam példákat felhozni.

Igen, benne van a pakliban, hogy pont te maradsz hoppon.

Igen, nem minden nő olyan, hogy jó neki akármilyen test, ha megfogó a személyiség.

Csak van ilyen is, senki nem esélytelen, csak kevesebb az esélye.

Ennyi.

2020. máj. 2. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem a kinézetem miatt utasítottak el.


Szerintem amikor erről van szó inkább úgy összességében kell érteni mindenre: kinézet, belső, szociális készségek, szociális státusz (mit dolgozik pl.), mennyit keres, mekkora a baráti köre, stb. Azért az tagadhatatlan, hogy mindegyik kategóriában hozni kell egy szintet, ha csak az egyik a sok közül nem stimmel már hátrányból indulsz, persze akkor sem lehetetlen, mert minden nőnek más a prioritása: pl. egy goldiggernek nyilván a pénz számít jobban, egy instapitsának a kinézet, egy normálisabb csajnak a belső, stb. De akkor is kell hozni egy bizonyos szintet mindenben, mindegyiknél, ha pedig az egyikben kiemelkedő vagy az kompenzálhatja a többit.

2020. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7. Na igen, teljes mértékben egyet értek veled.
2020. máj. 2. 17:57
 9/11 anonim ***** válasza:
39%
Én azt mondom egy férfi tökre mindegy h milyen külsőre, ha megvan benne a kellő magabiztosság akkor lesz nője, nem is egy! Nőkre szintúgy ez érvényes.
2020. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
43%
Mindig van a háttérben. Olyan nincs, hogy egy szép nő szerelemből jöjjön össze egy ronda férfival.
2020. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!