Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Van értelme ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van értelme ezek után próbálkozni?

Figyelt kérdés

Eddig mindig úgy próbálkoztam lányoknál, hogy a pillantásukból / viselkedésükből már tudtam következtetni arra, hogy nem vagyok közömbös a számukra. Most azonban más a helyzet. Van egy lány, aki nagyon tetszik. Munka miatt havonta kb egyszer szoktunk találkozni, de nem ismerjük egymást. Annyi szokott történni, hogy átadok neki valamit. Naponta kb 50 ügyféllel találkozik. Próbáltam eleinte nonverbális kommunikációval felkelteni az érdeklődését, és figyelni a jelekre, de nem sok sikerrel. Annyira elfoglalt, hogy csak átnéz az előtt, aki épp odamegy hozzá. Ezt meg is értem, annyi embert lát egy nap.

A kérdésem az, hogy voltatok-e már olyan helyzetben, hogy rendszeresen találkoztok valakivel, de csak azután "vettétek észre", miután közelebb került hozzátok akár csak egy hétköznapi beszélgetés alkalmával? Vagy legyen bármi, ha valaki bejön, akkor azonnal felfigyeltek rá (és akár viszonozzátok is a jeleket)?

Érdemes lenne egyértelműen közelednem felé a leírtak alapján?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. máj. 2. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, van értelme. Próbálj meg beszélgetni vele semleges dolgokról.


L

2020. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is van értelme.
2020. máj. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb nevettesd meg. Ha nevet, rá következő alkalommal tedd egyértelművé az érdeklődésed.
2020. máj. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tőle 30 évvel öregebb faszi akkor igen.

Nekem is küldött egy apám korú szerelmes levelet mikor előttem volt, én se néztem rá csináltam a dolgom, ettől betegebb nincs.



Ha kb egy idősek vagytok, akkor felvezetheted,hogy Szia, újra itt vagyok, milyen a napod eddig, sokan voltak ma?


Később lehet,hogy nem zavar, hogy megint itt vagyok?


Aztán csak rájössz, hogy akar-e tőled vmit.

2020. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!