Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a párom heti 3-4 napot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom heti 3-4 napot nálam van, akkor kérhetem tőle, hogy szálljon be a rezsibe?

Figyelt kérdés
2020. máj. 4. 11:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérsz tőle, amit akarsz.
2020. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha nincs normalis fizud,200alatt es magas a rezsi,persze
2020. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem, ezt neki kéne magától felajánlania.
2020. máj. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%
Szomoru, hogy magatol nem jon neki ez, hogy beszallkon. Bevasarolhatna legalabb, vagy ilyesmi...
2020. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Személyiség illetve élethelyzet függő, ki mire ugrik. Ha neked ez fontos lenne akkor ne tartsd magadban. Ugyanez igaz bármire. Teljesen mindegy, hoyg ki szerint mi "fér bele", ha neked az nem fekszik nem kell megerőszakolni magad. Tedd szóvá, beszéljetek róla. Max kiakad. Jobb a tiszta víz.
2020. máj. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Én nem kérném el, filléreskedésnek érezném. Alap esetben egyedül a víz az amiből több fogy ha többen laknak. Persze ha mondjuk az egyik fázós a másik meg nem és ezért megy a fűtés ami amúgy nem menne, vagy ha magadnak nem főzöl, de miatta igen akkor növekedhetnek a költségek, de szerintem nem duplázódik. A kajába természetesen be kell szállni.
2020. máj. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

Ha magától nem jut eszébe és még ki is akad mikor szóváteszed finoman akkor lapát.


N

2020. máj. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem is a rezsibe, de azt kérheted, hogy néha ő vásároljon be ezekre a napokra kajából és innivalóból. Vagy ezeket amúgy csinálja magától és csak a rezsibe nem száll be?
2020. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Furcsa hogy még csak fel sem ajánl valamit kompenzálásul, vagy segítségül. Pl. Hogy elvisz kocsival ide oda vagy bevásárol egyszer-kétszer. Ha tartósan erre rendezkedik be nyugodtan megkerheted, hogy száljon be valammennyivel. Van munkája, dolgozik?
2020. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem igen.
2020. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!