Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 40-es férfi sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 40-es férfi sokat levelezik egy fiatalabb munkatársnőjével, akkor elképzelhető, hogy nőként is gondol rá?

Figyelt kérdés
2020. máj. 5. 18:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, miről leveleznek.
2020. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, mi a téma. Munkahelyi dolgok, közös érdeklődés, vagy inkább flört? Az utolsó a gyanús szerintem. Meg ugye nem mindegy, milyen jellegűek ezek a levelezések, milyen sűrű a kommunikáció, egyebek. Illetve személyesen is lehet találkozni, ha valakinek módja van erre, vagy ha akar.
2020. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Alapvetően lazább szakmai témák merülnek fel: kinek mi a módszere, mit csinált eddig, mik a jövőbeli tervei, személyes preferenciák, milyen jellegű problémák merülhetnek fel+némi brainstormingolás + kis viccelődés+olykor happyfejek
2020. máj. 5. 18:41
 4/30 anonim ***** válasza:
72%

Ebből nekem nem az jön le, hogy nőként gondol rád. Lehet, valamit jobban/máshogy csinálsz, mint ő, és kíváncsi az új(abb) módszerekre, bár nem tudom, mivel foglalkoztok.


Az én talasztalatom egyébként az, hogy ha egy férfi akar valamit egy nőtől, akkor azt a tudtára adja, és akár a csillagokat is lehozza az áhított nő kedvéért.

40+-os korára már biztosan van rutinja az udvarlásban. Apropó, nincs barátnője/felesége véletlenül?

2020. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
77%
#3: Hát ha folyamatosan ez megy, akkor ennek nem tulajdonítanék nagy jelentőséget. Nem hiszem el, hogy ha a fickó meg akarná kapni a nőt, akkor x idő után ne terelné a beszélgetést "pikánsabb" irányba, vagy a munkahelyen ne hajtana rá.
2020. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Igazából ez az elmúlt 2 hét eredménye. Korábban nem igazán kommunikáltunk.
2020. máj. 5. 18:51
 7/30 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem is vagy foglalt amúgy, vagy neki ez szimpla szakmai, illetve baráti viszony...vagy a kettő együtt. Aki lépni akar, az lépni fog. Elhívott már kettesben egy kávéra, vagy megvitatni a dolgokat? Bókolt már, vagy voltak pikáns viccei? Ezekből lehetne tisztán érezni, hogy többet szeretne tőled.
2020. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy ha akarta volna, a két hét alatt is simán tehetett volna egy-két utalást. Élőben hogy viselkedik veled?
2020. máj. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Évek óta nincs senkije. Nagyon zárkózott és több forrás szerint is egész életében összesen két kapcsolata volt. És nem, még a legjobb haverja sem tud alkalmiról.. :O

Élőben? Mindig zavarban van és sokat, össze-vissza és főleg hülyeségeket beszél, bár ő valószínűleg azt hiszi, hogy nem így tűnik.

+Ami érdekes, hogy bár ritkán találkozunk, megfigyeltem, hogy eleinte mindig csak távolról bámul, aztán párszor szó szerint köröz körülöttem, majd mikor épp nincs senki, akkor hirtelen mellettem terem valami nagyon gagyi szöveggel+ egyre közelebb húzódik és akkor is engem néz, ha éppen máshoz beszél.

2020. máj. 5. 19:00
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy betett neki a korlátozás és kanos. :D

Nem kell tudnia arról senkinek, hogy vannak-e alkalmi kapcsolatai. Haverok orrára sem mindenki köti, ismerek ilyen 40-est. Csak lesnének egyesek, ha tudnák, miket művel. Nyilván ez sem sakkozni akar.

2020. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!