Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Oroszországból származó kazah...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Oroszországból származó kazah férfival érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 6. 20:04
 1/8 Hellmano ***** válasza:
67%
Nem.
2020. máj. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
véltél felfedezni olyan kulturális különbséget, ami miatt szerinted fenntarthatatlan lenne a kapcsolat?
2020. máj. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
6# Hát de mit lehet erre válaszolni? Érdemes? Nem érdemes? Mit tudom én. Magyar lányokkal érdemes ismerkedni? Német lányokkal? Eszkimókkal? Ha neked bejön, ismerkedj. Nekem van kazah csaj ismerősöm, baromi jól néz ki. Szerintem a nők szépek. A férfiak kevésbé. Ízlések és pofonok
2020. máj. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
7# Férfiakkal -t akartam írni, bocs túlságosan saját szemszögűre sikeredett :D
2020. máj. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A kazah férfiak szerintem nagyon helyesek :) Amúgy nyilván emberfüggő. Nekem egyetemen voltak kazah csoporttársaim és nagyon jól kijöttem velük, a gondolkodásmódjuk is rendben volt. De nem mindenki egyforma, ezt csak te tudhatod
2020. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem származástól függ.
2020. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az már egy jó pont (számomra), hogy rájuk általánosságban nem jellemző a vallási fanatizmus, (délebbi muzulmán országokkal ellentétben), inkább a posztszovjet világias felfogás figyelhető meg, viszont nagyon családcentrikusak, konzervatív szemléletűek
2020. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Üzbèggel próbàlkozz
2020. máj. 7. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!