Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire hihető duma a lány részéről?

Figyelt kérdés
Ismerkedünk a lánnyal, bejövünk egymásnak nagyon. Voltak már csókcsaták, tapizás stb. Egyik nap letiltott a facebookon és nem értettem miért. Aztán ráírtam másik platformon, ott válaszolt és mondta, hogy valaki feltörte a facebookját és letiltogatott embereket, köztük engem is. Azt mondta az exére gyanakszik.
2020. máj. 7. 09:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha folytatja veled a kommunikációt, ismerledést, akkor nem tulajdonítanék neki jelentőséget.
2020. máj. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha szólt volna előbb, számomra hihetőbb lenne.

Ha továbbra is keres, hinnék neki, de ha nem, akkor csak játszadozik és hagynám a fenébe.

2020. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem azért furcsa ez az egész, mert ha tudott a letiltásokról, akkor ha nagyon akart volna, neked is szólhatott volna, hogy "bocs, ez meg ez történt, nem én voltam, ne lepődj meg". Vagy hát nem tudom, milyen gyorsan követték egymást az események, és te mondjuk hamarabb írtál neki, mint hogy ő tudott volna értesíteni téged. Ami a lényeg: meglátod, mit hoz a jövő. Ha akarja a folytatást, akkor úgyis visszaáll a régi rend, ha meg nem akarja, akkor egyre több "gyanús esemény" fog történni.
2020. máj. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért van, hogy lehet öregembernek néznek miatta, de én mindig elkérem ismerkedéskor ha már jól alakulnak a dolgok max 2-3 randi után a másik telefonszámát is, mert ki tudja mi jön közbe, amiért nem tudunk az interneten keresztül beszélni.


25/F

2020. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%
Persze, pont egy 25 milliomodik, magyar lány facebookja kell valakinek, hogy feltörje, mert olyan infók vannak benne. Mindig jókat nevetek, amikor erre hivatkozik bárki, hogy nem ő volt, mert feltörték neki. Hihető. 🙃🙃🙃 Ostoba fajankó az ilyen ember.
2020. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

Netto kamu. Ebbe már nem fektetnék túl sok energiát.

Mondd neki, hogy legközelebb jobbat hazudjon.

Aztán tiltsd le..

2020. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Én gyanakodnék...
2020. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mi oka lett volna neki kamuzni?
2020. máj. 7. 10:04
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyes esetekben előfordulhat, hogy egy dühös ex megpróbál aláásni valakinek, de én azért óvatos lennék. Ez olyasmi, mint amikor pár évvel ezelőtt beszélgettem itt egy lánnyal, és szóba került az életkor is. Mondta, hogy ő hány éves, aztán amikor átmentünk fb-ra, láttam az adatlapján, hogy ott jó néhánnyal kevesebb év szerepel. Rákérdeztem, hogy akkor ez most mi, és az volt a válasza, hogy a húga belépett a fiókjába, és poénból alacsonyabb életkort állított be neki. Ja, persze, teljesen életszerű történet...
2020. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Mi oka lett volna neki kamuzni?"


Keresett volna más úton, mint ahogy te is megtetted.

Vagy csinált volna egy új profilt.

2020. máj. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!