Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt valaki?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon fura ez a pasi ,személyesen normálisan el lehetett vele beszélgetni,de messengeren egy igazi paraszt stílusban írogatott.

Én nem futottam utána ,nem különösebben foglalkoztattott.

Általában ő keresett én nem .

De ha írt ,akkor egy igazi nagy bunkó stílusban csinálta és ha ki merem osztani még neki állt feljebb mikor mertem mondani ,hogy nekem ilyen ismerősre nincs szükségem és egy utolsó ci..ny módjára beszélt akkor is!

Én meg adtam neki a tiszteletet ő nem,ő a valaki ,és csak panaszkodott,hogy senki nem ér rá vele találkozni,le mondják és a nők is le farcolnak tőle .

Akkor most miről is beszélünk ? Velem van itt a probléma ?


2020. máj. 7. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
De miért ír ki valaki ide ilyen hülye, gyakorlatilag értelmetlen kérdést??
2020. máj. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

1. Ezt a kérdést már egyszer feltetted, vagy ha nem is te, akkor is kísértetiesen hasonlít a sztori, pontosan ugyanaz.

2. Ez egyébként sem a szexuális kategóriába tartozik.

3. Ha lezártad akkor mit puffogsz rajta úgy, hogy nem is érdekelt a pasi? Tapló volt szerinted, te meg szépen fogod magad és felülemelkedsz rajta. Ennyi a sztori.

2020. máj. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ennyire zavar, miért beszélsz vele?

Tiltsd vagy némítsd le nyugodtan, ha nem akarsz tőle semmit és csak zavar!

2020. máj. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2# én most írtam ki először ezt a kérdést !

Le tiltottam ,igen mert primitíven tudott csak komunikálni szegény !

Azért mert nem írtam ki mindent ...többször segítettem neki és ezért sem értem ,hogy ha nem vagyok halylandó le nyelni azt a stílust ahogy beszél ok nélkül ,miért vágott primitív stílusban dolgokat a fejemhez.Mondjuk ez nem engem minősít !

2020. máj. 7. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha primitív ne foglalkozz vele, lényegtelen miért csinálja, és mit akar ezzel elérni, a lényeg, hogy ne foglalkozz vele, és úgy tök mindegy mit tervezett érvényét veszti.


Ha azonban valaki kontárkodik és nem ő ír, hanem más helyette akkor előbb utóbb ki fog derülni.


Meséltek olyanról, hogy a férj nevében írogatott egy családi közös barát, és le is próbálta járatni, hogy megcsalta a feleségét, meg ilyenek,a feleség otthagyta, de a férj nem hagyta magát, feljelentést tett ismeretlen tettes ellen, mire kiderült, hogy az egyik közös barátjuk kavarta a szart. Az ilyeneknek mindig van nyoma, pláne online térben, hiába hiszik azt hogy bármit megtehetnek.

2020. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!