Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom , vagyis inkább ismerősőm. Nagyon sokat beszélgettünk egy időben, sajnos egy buli alkalmával történt köztünk egy két dolog de megmondtam neki utána hogy nem lesz köztünk semmi. ( ez kb egy éve volt)

Szívesen beszélgetek vele mint barát , de ennyi. Azóta is többször rámír, de normálisan már el se tudok vele beszélgetni mert minden harmadik mondata h látni szeretne , és hogy találkozzunk én mindig mondom neki , hogy nem szeretnék mert szerintem ő sokkal többet gondol ebbe bele...

A srác teljesen jóképű, de egyáltalán nem vonzódok hozzá, lehet hogy pont emiatt a viselkedése miatt. Egyik nap írt nekem egy regényt, hogy ő mennyire kedvel, én vagyok az igazi nő számára , velem le tudná élni az életét kb 50 soron keresztül , nagyon csöpögős volt és amivel a legjobban kiakasztott, hogy beleszőtte a szövegbe, hogy ő érzi hogy én is hasonlóan vagyok felé... Kicsit úgy érzem , hogy annyira beképzelt hogy valahogy nem tudja fogadni az elutasítást, és mindenegyes nemleges válaszom a találkákra lepereg róla és újból újból ezt játsza...

Nem huszonéves srác már, ezért nem is értem miért nem ért a szóból, hogy maradjunk meg ennyinél.. miért erőlteti ezt ilyen kellemetlen szinten? Ezekre már vissza se írok neki mert nagyon kellemetlen már, és másnap ugyanúgy ír mintha minden oké lenne és nem is zavarja h nem válaszolok....


2020. máj. 7. 16:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Enyhén szólva kattant az emberünk. Ignoráld mindenhonnan. Ezek nem értenek a szép szóból.
2020. máj. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
bocsi a szóismétlésekért és a vesszők/pont hiányáért, kicsit siettem
2020. máj. 7. 16:45
 3/11 anonim ***** válasza:

Érzelmei vannak irántad, vagy tényleg képtelen felfogni, hogy valakinek ő nem kell.

Tiltsad le ha nem ért a szép szóból.

2020. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ő nem a barátod, hanem valaki aki erősen rád akar mozdulni. Elmondtad ezerszer hogy nem szeretnél semmit, ha nem érti meg, akkor semmit nem vesztesz ha letiltod és megszakítod a kapcsolatot. Mondom, ez amúgy sem barátság már köztetek.
2020. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, teljesen igazatok van. Én is így gondolom.

Normálisan nem is lehet vele már beszélni. Csak azért tettem fel a kérdést mert számomra ez nagyon furcsa, hogy nem veszi a lapot. Néha félmeztelen képeket küld magáról a semmiből, én kb egy smiley-val válaszolok rá , vagy annyi se .. Nyilván nem szeretnék paraszt lenni és minden alkalommal elmondani , hogy nekem ilyeneket ne küldözgessen. de mivel már elmondtam neki többször , hogy nem lesz több köztünl, gondolnám hogy a közömbösségemből ilyenkor éreznie kéne, hogy ezt hanyagolja inkább...

2020. máj. 7. 17:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát tényleg az volna a jó hogy megszakítod vele a kapcsolatot!

Egy munkatársal voltam hasonlóan!

2020. máj. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
és mi lett a vége?
2020. máj. 7. 17:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát az elején kellett volna tisztázni csak nem gondoltam hogy Ő máshogy gondolja, csak akkor mikor kezdte irogatni, hogy nagyon hiányzok neki ...stb!

Ezek után mondtam meg hogy semmi olyanra ne gondoljon,csak mint barát!

Próbált magyarázkodni, aztán inkább megszakítottam a kapcsolatot vele!Így láttam jobbnak,mert úgy vettem észre mindig valami reményt lát ha reagáltam bármit is!

Csak itt én voltam a F!

2020. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

értem, köszi.

tényleg az lesz a legjobb ha megszakítom vele a kapcsolatot mindentéren.

2020. máj. 7. 17:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Magyarázd el neki, még egyszer utoljára, jól érthetően, hogy mi van, hol a helye, és tiltsd le, hiszen a kapcsolat megszakadása segít a gyászban, így gyorsabban túlléphet rajtad.

Ha nem érti meg, akkor zaklatásnak számít.


Ja, és bocsi, hogy javaslatot írok, nem tom ilyen választ akartál-e 🥰

2020. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!