Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Járnátok olyan emberrel, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyan emberrel, aki naponta 2-szer zuhanyozik, és erre nagyon kényes, de bent alszik az ágyában a kutyája akit csak kéthavonta fürdet?

Figyelt kérdés
És a kutya a konyhában is bent van, felugrik a székekre, aranyos kutya, de ezek szerint nem tiszta (hiszen csak kéthavonta fürdik). Ez nem paradoxon?

2020. máj. 8. 23:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
De ez eléggé az :D biztos van olyan ember aki eltudja fogadni :) jo hogy nem te fürdesz ket havonta s a kutya minden nap csak jobb igy. 😆😘
2020. máj. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
57%
Én sosem értettem, hogy emberek hogyan képesek fel engedni a cicájukat is a konyhaasztalra, konyhapultra, kutyust az ágyba, de oké az övé, ő szagulja. Ráadásul mindig van egy szag ezekben az otthonokban akármennyire takarítanak.
2020. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Én is csodálkozom, meg azon is, ezeknek az ebereknek hol vannak az agysejtjeik? Mert az ember az undorító szerintük, ha egy napot kihagy, a kutya feneke meg ott van 2 hónapig úgy ahogy. Fura :) Na de mindegy. Nem az hogy a kutya fürödjön naponta, de azért el kellene néha egy kicsit gondolkodni, mert az ilyen tiszta de azért kutyás emberektől én is jobban távol tartom magam, mint attól aki kihagyott télen egy napot a zuhanyzásában. Vagy akkor legyen következetes, az emberekkel is legyen toleráns.
2020. máj. 8. 23:22
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
A napi kétszeri zuhanyzással nincs gond. A kutyával annál inkább. Szeretem az állatokat, még benti s elviselem őket, de az ágyban, bútorokon semmiképp.
2020. máj. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
31%

Aki a lakàsban kutyàt vagy macskàt tart attól nagy ívben menekülni kell.

Ott nincsenek rendben az èrtékek.

Nekem is van kutyám, macskàm, de az udvaron. A kutya a hàzra vigyazik, a macska egeret fog.

2020. máj. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

Most lehet, hogy le leszek pontozva, de én alapból nem járnék olyan emberrel, akinek a kutyája bent alszik az ágyban.

A napi kétszer zuhanyzással viszont nem tudom, hogy mi a baj.

2020. máj. 8. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
20%

Nem járnék, mert nem szeretem a kutyákat.

A többi pont nem érdekel.

2020. máj. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
65%

Gondolom ha kéthavonta van fürdetve, akkor már igencsak szaga lehet. Volt kutyás barátnőm, és ha a kutyája sétáltatáskor megázott, akkor igencsak érezni lehetett a szagát.

Másik dolog, hogy a szobakutyák megölik az intimitást, főleg ha az ágyba is be vannak engedve. Nála 1-2 alkalommal ha szexeltünk, mert a kutya végig ott nyüszített az ajtó előtt.

2020. máj. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
5%

Ez az ember nem a korokozokat mossa le, hanem az izzadsagot, a pisis, kakis segget. Attol meg friss, hogy az utca kosza az agyaban van.

Ha nem toleralod, nincs jovotok. Kutyasok ilyenek, es ha surubben furdetne, varosban akkor is utcasepro. Videk is mas.

2020. máj. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

A kutyát nem lehet naponta fürdetni mert tönkreteszed a szőrzetét, bőrét. Ettől még nem 2 havonta kellene, inkább 1-2 hetente szokás.


Az más kérdés, hogy ágyba, konyhaasztalra nem kellene felengedni. Tarthatsz kutyát lakásban (bár én nem tartanék, nem kínoznám az állatot a bezártsággal), bejárhat a lakásba, de ágyban, konyhában nincs helye.

2020. máj. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!