Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érhetem el hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetem el hogy egy pasi velem akarjon maradni hosszu tavon?

Figyelt kérdés

Eleg furan hangzik a kerdes, nyugi, nem vagyok semmilyen megszallott vagy ilyesmi..:D

A lenyeg hogy par honapja bekerult egy ferfi az eletembe aki megtestesiti mindazt amit kerestem egy ferfiban. Mar felelmetesen nekem valo es tokeletes. Neha rosszul erzem magam hogy velem van, ugy erzem nem vagyok eleg jo nemi, annyira nagyon tetszik nekem. Neki is tetszem termeszetesen es komolyan is gondolja velem ahogy eszrevettem. Megis felek hogy meggondolja idovel magat, nem tudom elkepzelni hogy egy ilyen ferfi velem maradjon... pedig nem szoktam onbizalomban annyira szukolkodni, de vele szemben felek, hiaba nem adott ra okot eddig.

Fiatal meg, 22 eves es hiaba nem olyan temperamentumu, megis felek hogy nem velem kepzeli el a jovojet, tul fiatal meg. En 19 eves vagyok.

Mit gondoltok, lehet ebbol hosszutavu kapcsolat? Mivel “lancolhatnam magamhoz”?


2020. máj. 12. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Például úgy, hogy normális férfit választasz. :D
2020. máj. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy látom, nálad az önértékeléssel vannak problémák, csak a másik félre próbálod kivetíteni, hogy "mi lesz, ha elhagy". Tudomásul kell venned, hogy bármilyen kapcsolatnak bármikor vége szakadhat, akkor viszont jöhet egy másik. Ha már magadhoz kell láncolni valakit, az nagy baj. Ha "erőszakkal" próbálsz fenntartani egy ismeretséget vagy egy kapcsolatot, abból semmi jó sem fog kisülni. Az a gond, hogy túlságosan is rágörcsölsz erre az egészre, ami viszont a végén tényleg ahhoz is vezethet, hogy a férfi ráun erre az örökös aggodalmaskodásodra. Ha jól kijöttök egymással, és egyeznek a jövőre vonatkozó elképzeléseitek, megvan a szexuális összhang is, akkor jó eséllyel lehet tartós a kapcsolat, egyéb esetben meg akár a fejed tetejére is állhatsz, nem fogod tudni megtartani őt. Szerintem azzal tehetsz a legtöbbet az ügyért, hogy nem görcsölsz rá feleslegesen, illetve hogy megtanulod elfogadni azt a tényt, hogy ha valami nem működik, akkor azt úgyse fogod tudni erőltetni. Majd az idő eldönti, hogy tényleg illetek-e egymáshoz, és ha nem, akkor annak úgyis szakítás lesz a vége.
2020. máj. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!