Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen kis üzenetet írnál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kis üzenetet írnál egy pasinak aki szimpatikus neked?

Figyelt kérdés
Szimpatikus lett egy kollégám és arra gondoltam reggel valami kis üzenetet hagynék a munkás ruhája zsebébe. Ami nem olyan tollakodásnak tünő de jól esne neki.

2020. máj. 12. 15:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Este 8-ra várlak a lakásomban. Férfi hiányom van. Gumit hozzál! Puszi: Kati
2020. máj. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Jó reggelt, legyen meg a darabszám 🙂 Puszi
2020. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
6%

"A gumit IS, lenyelem!" XY.


Nekem írta ezt nő...bejött neki.

2020. máj. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%

"Ne vedd tolakodásnak, de viszket rád a puncusom!"

Üdvözlettel:

Zsuzsi :3 <3

2020. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyent! Én nem írnék semmit. Neked kell tudni mit írj! Ennyi infóból nem lehet tanácsot adni, pláne, hogy nem írtad, hogy egyedülálló vagy kapcsolatban van-e, vagy házas. Miért üzeneteket írsz miért nem kezdesz el vele beszélgetni?


Amúgy úgy hogy nem is beszélgettetek szerintem necc, ezt sem írtad, mert ha már van kontakt és szimpátia oda vissza, úgy talán jó lehet,pl. bíztatgatod hogy jó munka nap lesz pl.de ez is így nem tanács, mert semmit nem tudunk a körülményekről, de nem tudjuk, hogy szoktatok-e beszélgetni, mert ha nem úgy necc.


Van amikor aranyos egy ilyen üzenet, de ilyen üzeneteket párkapcsolatban szoktak egymásnak hagyni.


Barátságban is, de annak is meg van a módja, szóval egyéb info? Mert ez így kevés.

2020. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös válaszoló igen szoktunk beszélgetni, nem keveset és poénkodni is szoktunk, egyedülálló. Több infó érdekel?
2020. máj. 12. 15:45
 7/19 A kérdező kommentje:
Kedves 2es válaszoló nálunk nincs darabszám. Hús üzembe dolgozunk ő áru szállító én meg a készárusba vagyok. Ha nincs dolgunk együtt szoktunk ládát, rekeszt mosni ha meg kérem szépen segítsen de magától is jön és segít. Kacsingat, mosolygunk egymásra és szemezni is szoktunk.
2020. máj. 12. 15:49
 8/19 anonim ***** válasza:
36%
"Kerestelek a gatyádban de sajnos nem voltál benne ;)"
2020. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel több infó. Így nem necc. De te ismered neked kell tudni mit írj.
2020. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
66%
Én már írtam egy példát egy olyat ami nem hűspiacos gatyás üzenet. Vagy valami po€notokon nosztalgiázz és stb.
2020. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!