Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy osztálytárs (fiú)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy osztálytárs (fiú) hirtelen elkérte a telefonszámom és mindig rám mosolyog és keresi a társaságom, bejelölt facebookon és instán, az jelent valamit?

Figyelt kérdés

Ő 19 én szintén most leszek 19


Ez még Januárban történt, a karanténos időszak előtt. Most is nem rég cseteltem vele. Baráti levelezés volt


Nagyon szimpatikus, viszont nem akarok tőle semmit. Talán ő is csak barátkozik? Ha egy nap nem jöttem suliba akkor is rögtön írt, hogy miért nem jöttem be.



2020. máj. 13. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt innen nem tudhatjuk. Szerintem az a legtisztább, ha még most, viszonylag az elején elmondod neki, hogy a részedről barátkozásnál több nem jöhet szóba, ezért és ezért. Jobb még most meghúzni a határokat, hogy ha ő esetleg többet akar tőled, akkor ne élje bele magát.
2020. máj. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz semmit, keruld a biztatonak velt jeleket, es amint olyan iranyba tereli a szot, mondd ki, hogy csak szimpatia. Ne remenykedjen hiaba. Persze ha nem ert a szobol, akkor mar az o baja.
2020. máj. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!