Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha megtudnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha megtudnátok a párotokról ilyen dolgokat?

Figyelt kérdés
4 éve élünk párkapcsolatban. Kiderült, hogy középiskolás korában többször lopott, drogozott, a saját nemével szexszelt és követett el ilyen jellegű dolgokat. Kicsapongó életet élt.

2020. máj. 13. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem tennék semmit. Mindenkinek van múltja. Sokszor jobb is ha időben ki élte magát. És ezek a dolgok majd nem 30 fölött jönnek rá.
2020. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Az a múltja, mindenki csinált hülyeséget régebben, engem nem zavarna.

25/N

2020. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmúlt, akkor semmit.
2020. máj. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
A saját nemmel szexen kívül mind megvolt pedig kultrált, átlagos tini voltam. Az ember csinál hülyeségeket amíg fiatal, erről szól a tinédzserkor. Mindenki csinált legalább néhány ilyen baromságot. Annyira nem számítanak ezek ha normális ember lett felnőtt korára. Egy gyerek "bűneit" nem lehet egy felnőtt emberen megtorolni, mindenki változik. Nekem ezek közül egyik se kizáró ok ha már nem csinál ilyesmit és benőtt a feje lágya.
2020. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Az én pasimat kifejezetten izgatja, hogy szexeltem a saját nememmel...😄 Füvet is szívtam már. Mondjuk a lopás hasonló kimaradt. De voltam sugarbaby,azt is tudja és nem kifejezetten zavarja.
2020. máj. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen mertekben nem izgat, milyen hulyesegeket csinalt kozepiskolas koraban, amennyiben ennek nincs hatasa a jelenre.

Pl ha megjelenne valami kozepsulis hook upja az ajtoban egy 10 eves gyerekkel, hogy ez itt az ove, az gaz lenne. De amugy nem.

2020. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem mondom hogy nem lepne meg és nem éreznék egy kis csalódottságot. De, ez a múltja, amit remélhetőleg maga mögött hagyott. Átbeszélném vele azért, hogy mi vezetett oda, hogy ezeket a dolgokat tegye. De úgymond, következménye nem lenne a dolognak, főleg ha már 4 éve élünk együtt és a kapcsolatunk jó. Nem szakítanék vele.
2020. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Én nem tudnám feldolgozni, hogy a saját nemevel szexelt, ott már ferde hajlamok vannak, ami nálam nem fér bele. De te tudod, hogy nálad hol a határ, akárki akármit ír, ha te elfogadod így, akkor nincs baj.

25/N

2020. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szexszelt...😆 miért ilyen ritka manapság az olyan ember ,aki tud rendesen írni?
2020. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!