Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha az ember szeret igazán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ember szeret igazán valakit, az elfelejt neki reggel vagy este köszönni, ha tudja jól, hogy ezt az illető szereti és fontos neki?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy van egy szeretői kapcsolatom. Sajnos a távolság miatt leginkább facebookon tartjuk a kapcsolatot egymással.

Rosszul esik , amikor pl.reggel vagy este nem köszön vagy kíván nekem jó éjszakát. Egyszerűen lehet, hogy elfelejt engem? Nem jutok eszébe lefekvés előtt? Egyszer rá kérdeztem, de azt mondta, nehogy már a köszönés legyen ilyen fontos.

Viszont ez nekem rosszul esett, amikor ezt mondta. Általában mindig szokott köszönni, viszont ha kimarad nem tudom mire gondoljak? Az a pláne az egészben, hogy azt mondja nagyon szeret engem. Fontos vagyok neki. Viszont nem szereti ha ilyenek miatt kérdőre vonom. Azt is mondta, nem egyszer, hogy sokkal többet érez irántam.

Viszont sokszor nem tudom valójában mit is érez. Jó vagyok ha jut idő vagy eszébe jutok, de ne várjak tőle el semmit ? Miért nem mondja meg kerek- perec hogy mi az igazság?

Miért játszadozik velem? Ez már így megy amióta neki is lett kapcsolata. Mert előtte csak nekem volt.



2020. máj. 13. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megy a teve anyus mellett, nincs kedve potyogni a telon titokban.
2020. máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Hát ez nagyon jó. A pároddal mi van? Undorító vagy. Remélem a párod is félrek**, szerelmes másba, és olyanokon agyal, hogy miért nem kíván neki jó éjszakát a “kedvese”. Pff. Minek vagy egyáltalán kapcsolatban, ha nem elég neked?

Magyarázza már el nekem valaki, hogy minek kezdesz egy emberrel kapcsolatba, ha nem elég neked, sőt, minek kell még becsapni is? Ha tudná milyen ember vagy valójában, nem kellenél neki. Te így boldog vagy ? Inkább erről kellene írnod.

2020. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

" a távolság miatt leginkább facebookon tartjuk a kapcsolatot egymással."


Ez mindent elmond.

Nem kellene ezt erőltetned.

Bele lehet unni a virtuális kapcsolatban.

Értelmetlen.

És még keretek közé is szorítanád?!

Egészségtelennek tartom.

2020. máj. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

"Miért játszadozik velem? Ez már így megy amióta neki is lett kapcsolata. Mert előtte csak nekem volt."


Jóságos Isten!


Nos, miről is szól ez a poszt?!

Párja van, de te elvárnád, hogy reggel és este köszönjön neked?

Bocs, de ez mi?!

2020. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőnek van párja...

Figyelj, ha annyira fontos lennél, akkor nem csajozott volna be melletted; ha neked annyira fontos lenne, akkor elhagytad volna a párodat és vele lennél.


Ne akarj többet, mint amennyit ér egy ilyen szeretői kapcsolat. Járjatok össze, örüljetek egymásnak, éljétek ki, amit otthon nem tudtok, aztán menjen mindenki a dolgára.


Egyébként még az is lehet, hogy direkt játszik veled. Tudja, hogy ha nem ír, akkor egész nap azon fogsz gondolkozni, hogy vajon mi van vele. Ez egy pszichológiai trükk, aminek pont ennyi a célja, hogy rajta járjon az agyad, mert ez növeli a vonzódásod felé.


F

2020. máj. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
#2es vagyok. Örülök, hogy lelettem pontozva. Gratulálok mindenkinek, hogy semmit sem ér nektek a hűség.
2020. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Hat nagxon szerethetitek egymast, ha mindenkinek van parja pf... Masreszt meg ha szeretok vagytok, ugyan miert varod el tole, hogy ne legyen valakije? Meg minden reggel es este irogasson? A szeretoje vagy csak, raadasul egy masik ember mellett, nehogy mar ez valami magasztos dolog legyen.
2020. máj. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Ha a szeretőd, de te szerelmes vagy, akkor az már régen rossz.
2020. máj. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Édes szívem....azt mondja, hogy szeret? Tényleg ezt mondja? Mik vannak...

Jó reggelt!! Hát csak azért mondja ezt, hogy továbbra is kötetlenül dughasson.

Megérdemlitek egymást.

2020. máj. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Draga szep gyerekem..

Megerdemled a sorsodat.


Atvered azt, akivel vagy, de azt is ugy teszed, hogy nem vagy boldog azzal sem, akivel teszed.


Gyonyoru peldaja annak, miert nem eri meg rohadeknak lenni.

2020. máj. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!