Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők hány százalékára lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány százalékára lehet igaz az, hogy életükben legalább egyszer fizikai agressziót tanusítanak a pájukkal szemben?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 14:30
A kérdező szavazást indított:
10-20%
20-30%
50% felett
23 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

70.


De a legtöbb az első nevelőpofontól leáll.

2020. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elnézést a hibákért:"tanúsítanak" és "párjukkal"
2020. máj. 18. 14:37
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Mi értelme az ilyen kérdéseknek? Senki nem fogja tudni ezt itt megmondani.
2020. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
A proli suttyók között gyakori ez nemtől függetlenül, ők magas százalékot fognak megjelölni. Intelligens emberek között nincs igazán ilyen, így ők alacsonyat. Nem sok értelme a kérdésnek.
2020. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pontosan nem is lehet megmondani. Véleményre vagyok kíváncsi. Nyilván mindenki a saját tapasztalatai alapján alkot véleményt.
2020. máj. 18. 14:44
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Nem sok szerintem, 10% alatti az arány.
2020. máj. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%

"A proli suttyók között gyakori ez nemtől függetlenül, ők magas százalékot fognak megjelölni. Intelligens emberek között nincs igazán ilyen, így ők alacsonyat."


Az intelligencia és az agresszió tudtommal nincs összefüggésben egymással.

Attól hogy valaki kiválóra diplomázott matematikából, még lehet egy agresszív természetű ember. Szóval az elméleted csak a te fejedben létezik.

Kettő párt (vagyis már csak néhai pár) is ismerek, ahol a nő és a férfi is nem az általad említett proli rétegből valóak voltak. Jól szituált, karrierista (az egyik egyetemet végzett) nők akik verbálisan és fizikailag is rendszeresen bántalmazták a párjukat.

Szóval nem csak a kannás bort szürcsölgető rétegben van jelen az ilyen.

2020. máj. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Bocs, az én köreimben sosem fordult ilyen elő, és senki nem egy tanulatlan kocsmatöltelék vagy insta celeb. És csak az én köreim alapján tudok véleményt mondani.

Viszont most a nyolckerben dolgozom, na ott az ilyesmi mindennapos.

2020. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

7.-nél a pont.


Budai, jó környéken élek, e mellett voltam rendőr.

2020. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
12%

Ezt így - illetve a fordítottját sem, hogy hány férfi teszi ezt - nem lehet megtippelni sem.


Én ismerek olyan - idősebb - párt ahol a nénike bottal "fegyelmezi" a második férjét, akinek az a "bűne", hogy... igazából semmi. Meg mert szólalni. Rosszul lépett. Hangosan köhögött. Bármi. Bár ő a gyerekein is uralkodik, beszélgetni vele nagyon nehéz (távoli rokonom ezért "kell" néha) mert a beszélgetésben a dominanciára, uralkodásra törekszik, ha nem jön össze, akkor meg lelép valami kivédhetetlen banális sértés kíséretében. Szerintem szándékosan választotta második férjének ezt a tőle 50 kilóval könnyebb, alapvetően tesze-tosza figurát, mert őt lehet szekírozni.


De ő egy olyan példa akit könnyű kiszúrni, a baj az, hogy sokaknál nem. Férfiaknál még csak-csak, mert ez a jellem együtt jár bizonyos könnyen észrevehető viselkedésmintákkal, de nőknél... Mivel alapból ritkább náluk ez a verekedős-fenyegetős viselkedés (a férj megmérgezése, álmában meggyilkolása viszont az ő asztaluk, fordítva csak ritkán hallani).


A dolgot nehezíti az ügyvédek jóvoltából történő megjátszás, főleg az Egyesült Államokban ahol ha nincs jobb ötlet váláskor, akkor bizony Löwenstein ügyvéd úr (akit úgy képzeljünk el, mint a Breaking Bad hazudozós ügyvédjét) gyorsan ráveszi az ügyfelet, hogy színészkedjen, játssza el, mert úgy kezükben az adu ász. Illetve lehetetlen igazságot tenni akkor amikor 50-60 éves eseteket hoz fel valaki. Ott hogy dönti el bárki is? Nem lehetséges.

2020. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!