Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek milyen élmény volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen élmény volt az első alkalom?

Figyelt kérdés

Általában csak a 2 végletet hallani, van aki a gimis szerelmével vesztette el a szüzességét, csodálatos élény volt. És van aki nem szivesen gondol vissza az elsőre, mert elég kellemetlen volt, nem a megfelelő pasial/csajjal történt.

Én az utóbbiba tartozom. Egy ideje már jártam a pasival, mikor sor került az első alkalmra (23 évesen), de egyáltalán nem figyelt rám, hogy hogy jó nekem, szinte előjáték nélkül történt, persze hogy nem volt túl kellemes. Utána még többször próbálkoztunk, de nem javult, pedig állítólag szerelmes volt belém.



2020. máj. 19. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Egész jó volt (azt leszámítva, hogy valamennyire nyilván fájt), mert akkor még tepert a pasi, és megjátszotta, hogy figyel rám.


Így utólag maga az élmény jó volt, azt nem bántam meg- de a személyt igen.

2020. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Semmi extra.


F

2020. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Szar
2020. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 20 év után már csak halvány emlék ami magától eszembe se jutna. Nem a megfelelő emberrel volt, de tök mindegy, nyilván ez később nem hatott ki az életemre. Sosem társítottam a szüzesség témához pátoszos vagy romantikus mélységeket, nem egy akkora nagy dolog szerintem.
2020. máj. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sem volt valami jó az első. Csak hát annyira hízelgő volt h “szerelmes” belém a pasi. Előtte hetekig jártunk, de ja hát nem igazán szerettem bele. Utána persze többször is lefeküdtem vele, de nem lett jobb. Azt hittem valami baj van velem. Miután szakítottam, nagyon sokáig nem jöttem össze mással. Aztán megismertem a férjemet, és vele viszont már az első is nagyon jó volt, sokkal felszabadultabb voltam. Persze tudom h én voltam a hülye h belementem abba a kapcsolatba, még fiatal voltam 🙂.
2020. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
A gimis szerelem kategória. Túl voltunk már sok mindenen szexuálisan, amikor megtörtént, úgyhogy nem is fájt, nem volt egymás előtt szégyenkezés. Kifejezetten jó élmény.
2020. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
28 éve történt, ha jól emlékszem akkor nem volt nagyon szörnyű 🙃 azóta azt hiszem, hogy sokat fejlődtem. F
2020. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

Fiatal tinik voltunk (mind a ketten 15 évesek) egy egész nyáron át tartó barátságból (egy baráti társaságban ismertük meg egymást) alakult ki a szerelem.

Nyár végén összejöttünk, majd rá pár napra lefeküdtünk. Mind a ketten szüzek voltunk, nagyon nem is pettingeltünk előtte, csókolózás volt csak.

Szóval egyből a szex jött, ami mind a kettőnknek nagyon jó volt.

Nem volt előtte "görcsölés", simán csak hülyültünk egymással a szobában, majd egyszer csak kitaláltuk hogy mi lenne ha végre kipróbálnánk a szexet.

Lehúzta a nadrágom, és mint valami vér profi aki már évtizedes tapasztalattal rendelkezik úgy meglovagolt, hogy a mai napig nem felejtem el :D Pár perc után el is élvezett (meg persze én is).

Persze az is hozzátartozik, hogy már nagyon kívántuk egymást, és szerelmesek is voltunk. Ha nem költözik el másik kontinensre a családjával 1,5 év után, akkor lehet a mai napig együtt lennénk, annyira szerettük egymást.

Az akkor (a kényszer szakítás) nagyon megviselt, nem is volt utána barátnőm több mint egy évig.

Aztán megismerkedtem egy lánnyal, aki 17 volt és szűz. Nekem ő volt a második. Sokáig "udvaroltam" neki, eltelt jó 3 hónap mire lefeküdtünk. Elmondása szerint nagyon jó volt az első alkalom, meg hát én is éreztem mikor az egész teste beleremegett közben meg a lepedőt is majdnem feltépte.

Nyilván az lényeg, hogy ezek igazi szerelemek voltak. Szerintem aki nem szereti igazán a másikat, az nem is figyel oda rá hogy jó legyen neki az első alkalom.

Még ha tapasztalatlanok, akkor is szerelemből fakadó vágy arra ösztönzi az embert, hogy minél jobban odategye magát, minél inkább arra törekedjen hogy a másiknak tökéletes legyen minden.

2020. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nagyon jó élmény volt, a mai napig szívesen emlékszem vissza rá.

Pedig már 21 éve történt.

40/N

2020. máj. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem vegyes. Én a gimis szerelem kategóriába tartozom, 2 hónapja voltunk együtt a barátommal, amikor először lefeküdtünk. Én 17 voltam, ő 20 és már nem szűz.

Maga az élmény totál vegyes. Előtte pettingeltünk már sokszor, ismertük már egymást. Mégis rettentően fájt az első. Pedig rendesen fel voltam izgulva, nem is voltam feszült, semmi. Nem tudom miért fájhatott annyira. Viszont a barátom rettentő figyelmes volt, minden magától telhetőt megtett, hogy a legjobbat nyújtsa nekem. Úgyhogy az érzelmi része nagyon jó emlék, maga az aktus része már nem annyira.

2020. máj. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!