Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami jelentése az exem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jelentése az exem gesztusának?

Figyelt kérdés
Három éve szakítottam vele, amit ő nagyon rosszúl viselt. Azóta nagyon keveset beszéltük, az utolsó születésnapján felköszöntöttem(tavaly ősszel) és írtam még neki pár mondatot. Például, hogy megtaláltam pár régi holmiját, és szeretném visszaadni, és érdeklődtem a hogyléte felől. Erre csak egy "köszönöm" -el válaszolt, és azóta nem beszéltünk. Tegnap véletlenül találkoztunk egy benzinkútnál, én az autónál voltam, a párom pedig bement fizetni. Köszöntünk egymásnak, és én egy pillanatra megálltam, mert szerettem volna 1-2 szót beszélni vele, de ő csak köszönt, és továbbment. Pár perccel később a városban utólért, bal oldalról a páromra nézett, és fejjel biccentett. Csak 1-2 másodpercig tartott amíg összéztek aztán egykerékre állt és megelőzött minket. A párom most féltékeny, és azt hiszi, hogy van köztünk valami, és én sem értem, hogy mit jelenthetett ez egykerekezős dolog. Talán csak felvágni akart ilye ostba módon?

2020. máj. 20. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi komolyabb jelentősége és nem is értem hogy lehet egy ilyen miatt féltékenykedni.
2020. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te látsz bele többet, és azért féltékeny a párod. Évek óta nem beszéltek, mit akartál vele pár szót váltani?
2020. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak annyit jelent, hogy nem óhajt veled tárgyalni, de köszönni még fog, mert emberszámba vesz.
2020. máj. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, nem óhajt tárgyal velem. De ezzel az egykerekezős mutatvánnyal mit akar kommunikálni, és hogy biccentett a páromnak?
2020. máj. 20. 16:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel? Úgy nézem, te nem vagy túl rajta.
2020. máj. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!