Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan akit zavarja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akit zavarja a párja baráti köre ? Hogy oldajatok meg?

Figyelt kérdés

Nekem van egy olyan személy aki miatt mintha már szoronganék... Kicsit zavar ha vele találkozik vagy ha nekem is találkozom kell vele. Pedig ők jó barátok (mostis v csak voltak) , de néha jobban bízik benne mint bennem. Ha baj van öt választja, vele táncol először, ha buli van, és még romantikusabban is mint velem.

Szóval zavar ez a személy és nem tudom hogy ez rá mehet e a kapcsolatra... Van amikor úgy érzem hogy nem fér ez bele mert annyira zavar... De ha nem akarok emiatt véget vetni a kapcsolatoknak akkor hogyan oldjam meg ezt? Próbáltam már jóba lenni vele, de nem jövünk ki.

Közös programot nem szoktunk csinálni, csak néha volt olyan de nem sült el jól..inkabb csak ők találkoznak ami nem lenne baj csak mégis zavar


Szeretnék jóba lenni de nem megy..

Ha felhozom őt páromnak akkor arra nagyon érzékeny. Szerinte miattam romlott meg a kapcsolatuk..


Többi barátjával kijövök és nem is zavar ha velük van. Csak akkor ha "rossz" társaságba van. De már úgy vagyok vele hogy menjen és majd lehet szakitunk mert nem birom. De már nem megy annyit és ez is zavar, mert közbe hibáztat engem.


Tanácstalan vagyok, hogyan viselkedjek, mit mondjak?


Próbálok már semmi rosszat se mondani de legbelül meg nagyon elszomorit és csak szorongok hogy mi lesz majd, mikor veszünk össze emiatt is



2020. máj. 20. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Se nekem, se a páromnak nincsenek magunktól ellenkező nemű közeli jó barátai. Hála az Istennek!
2020. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor még több probléma lenne.

De itt is azonos neműek ><

Mit csináljak hogy ne idegeskedjek emiatt?

2020. máj. 20. 22:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"vele táncol először, ha buli van, és még romantikusabban is mint velem."


Ebből azt hittem hogy ellenkező neműek. De így még gázabb. Neked nincs valamilyen mély baráti kapcsolatod, ami ehhez hasonló?

2020. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi van?

Én is egyből azt hittem, hogy ellenkező neműek.

De mégis mi tud zavarni két nő/férfi (nem derül ki a nemetek) bensőséges baráti viszonyában? Nem csak te létezhetsz a párodnak.

Ne magyarázz bele ilyen romantikus hülyeségeket, ha egyértelműen csak egy baráti viszonyról van szó, gondolom akkor két HETERÓ nő/férfi közt... csak hecceled magad a semmin ezek szerint...

2020. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Lehet heccelem is magam, de zavar hogy egy kicsit se jövök ki vele, mintha nem fogadna el. És hogy jobb összhangban vannak mint mi.

Ha az én barátaimmal ülünk össze akkor párom nem lesz "gyertya tartó".


És lemaradt hogy fiú baratsagrol van szó.

Nekem meg nincs olyan nagyon mély kapcsolatom egy barátnővel se

2020. máj. 21. 07:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Romantikusabban táncol a barátjával mint veled???

Mi vaan???

Biszex a pasid,vagy mi?


Amúgy az ilyen családbarát,házibarát se a barátnőmnek,se nekem nem jövöget be.A lakásunk nem átjáróház,és nem vagyunk telefonközpont,kommuna sem


Tudod van az a tisztes távolság,és van az,hogy mindenkinek van saját élete,és nem mászunk bele mi sem a másokéba.


Ettöl függetlenül elmegyünk néha közösen főzőcskézni,kirándulni stb..havonta 1-2szer ezzel,azzal

És mindenki elégedett.

2020. máj. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem jöttök ki hát istenem, egymást kell szeretni nem egymás barátait.

Nekem lassan 20 éves barátságaim vannak, ha mi együtt vagyunk akkor ott mindenki gyertyatartó. Együtt nőttünk fel, fél mozdulatból megértjük egymást, férfiak-nők vegyesen rádásul.

A mostani párommal nem jönnek ki jól (két éve együtt vagyunk), néha jópofiznak egymásnak de nem várom el hogy ők is legjobb barik legyenek.

Ez nem kéne, hogy ekkora éket verjen közétek.

2020. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!