Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz ha a pasim szülinapomkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha a pasim szülinapomkor más szülinapján ünnepel?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyunk együtt. Szerintetek?
2020. máj. 22. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rosszul esne.
2020. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a szülinapján?
2020. máj. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Messzire laktok egymastol? Kinek a szulinapjat? Nem mindegy! Egy napon akar tobb embert is fel lehet koszonteni! Tobb fontos szemely is lehet egy ember eleteben,nemcsak egy!
2020. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Leszervezett családi szülinapom nem, haverokkal kocsmazni igen.

2020. máj. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem jönne hozzám is, akkor többé nem lenne a pasim.

Nálunk volt, hogy két szülinapra voltunk hivatalosak, elmentünk egyikhez is, meg a másikhoz is.

2020. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Gáz.Nekem a párom az első.
2020. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Elég gáz, de ahogy elnézem te elviseled az ilyesmit. :D
2020. máj. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a te szülinapodat nem ünnepli meg veled normálisan a másiké mellett, akkor igen gáz.
2020. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Együtt elünk. A másik szülinap messze lenne, szóval vagy én vagy Ő.

És mind a kettő este fele kezdődne.

Én nem akarok mást ünnepelno a szülinapomom. Viszont, el akart menni a haverjaival találkozni és bulizni, most meg mondja hogy nem haragszik, de látom hogy igen.

De nem tudnám megbocsájtani ha egy havert választana helyettem. Én megpróbáltam áttetni elotte vagy utana valo hetre, de az én barátaimbak azok az időpontok nem jók.

2020. máj. 22. 13:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apám csinálta ezt, hogy rengeteg ilyen hasonló ünnepen megcsinálta a cirkuszt, vagy előtte. nem volt még sosem barátnőm, de alapból zavarna az ilyen hozzáállás.
2020. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!