Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek bejönnek a kínai nők?

Figyelt kérdés
A kínai nőknek nagyon bejönnek a magyar férfiak, mert a kínai férfiakhoz képest magasak és sokkal nagyobb a dákójuk. Az, hogy a kínai nők alacsonyak meg a mellük kicsi, úgysem zavar titeket.

2020. máj. 23. 11:39
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18%
A legtöbb magyar férfi, beleértve engem is, büszke. Nem dug meg se romát, se kínait se senkit akit nem tart egyenrangúnak magával. Ez a tapasztalatom. A nők viszont fűvel fával, csak legyen egzotikus.
2020. máj. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Úgy általában az ázsiai nőkre bukok, a kínaiak se kivételek. (ugyanakkor ez bőven nem azt jelenti, hogy bárki tetszik aki ázsiai és nő)
2020. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
A tisztán ázsiaiak nem tetszenek. Félvérek között viszont vannak szépek. De alapvetően annyira más a kultúrájuk, hogy én nem tudnék elképzelni velük semmi komolyat.
2020. máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
#1 Akit nem tekint egyenrangúnak? Ezt az alja dumát....
2020. máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
22%
Így igaz, a magyar férfiak büszkék a származásukra, és ez alapján választanak társat avagy csajoznak. Ebben különböznek az osztrák/német/svájci férfiaktól, akik nagyon szeretik a külföldii egzotikus nőket és simán összejönnek velük. Mert hogy nekem ezekben az országokban is van élettapasztalatom ám.
2020. máj. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Nincs mire büszkének lenned. Az, hogy ide születtél nem érdem, hanem puszta véletlen. Ha olyan emberré válsz, aki ezt tudja és megfelelő alázattal áll az élethez, akkor értékes emberré lettél. Ha nem, és olyannal büszkélkedsz amiért nem tettél semmit, akkor sötét vagy.
2020. máj. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5


Vagy inkabb nem beszelnek semmilyen idegen nyelven, sok akarmit osszehozzanak egy kulfoldi novel.


Amugy tetszenek az azsiai csajok :)


35F incel

2020. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Voltam kínai nővel,jó és érdekes volt,de nem vagyok oda értük,csak azért,mert ferde szeműek.
2020. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mikeXxX ***** válasza:
Van amelyik tetszik van aki pedig nem volt már itt is egy lány aki szerintem egész szép. 40f
2020. máj. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon
2021. febr. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!