Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Hogy tetszik jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogy tetszik jobban egy 40 feletti nő? Ha inkább vékonyabb és fiatalabbnak látszik jóval a koránál (csajos), vagy ha pocakos, asszonyos?

Figyelt kérdés
2020. máj. 23. 17:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Mivel a legtöbb kannak nincs konyhás néni fétise, így elég egyértelmű, hogy a csajos.
2020. máj. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Pocakos asszonyos? Ez valami vicc? Ettől írtóznak a legjobban. Tök mindegy hány éves nő vagy csak ne légy elhízva, a férfiaknak ez a legfontosabb. (Kb ha 3%-nak tetszik a háj, pocak stb. akkor sokat mondam)
2020. máj. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Ramos ökle ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, h valakinek a pocakos/asszonyos tetszik. A valószínűbb, h ha már a másik is leeresztett, akkor esélyesebbnek érzi magát egy olyannál, aki hozzá hasonló. De nyilván nem az az álma.
2020. máj. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Nos, azért merült ez fel bennem, mert ahogy nézem az idősebb nőket. 40-től felfelé, bár inkább 50-től szembetűnőbb. Hogy valamiért sem a soványság, sem a termetesebb alkat nem áll már igazán jól nekik. Én női szemmel néha úgy látom, ha talán ha jobb húsban vannak, jobban néznek ki valamelyest.

Én átlagos alkat vagyok, inkább vékony felé közelítek. Bár én sportolok. Nem keményen, csak annyira, hogy ezt a fiatalosabb alkatot megtartsam és ne jöjjenek fel plusz kilók mert nem érzem úgy jól magam a bőrömben. Valamint probálok egészségesen étkezni (magyarán, nem zabálok..)

Szóval kíváncsi vagyok, a korral járó eldeformálódásnál melyik a jobb opció? Engedni, hogy jöjjenek e plusz kilók, vagy érdemes ez ellen küzdeni?

(Egészség szempontjából egyértelmüen érdemes. De most nem az érdekel).

2020. máj. 23. 17:27
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

4.-re.


Na állj!


Most akkor hasas/túlsúlyos, vagy olyan latinos, asszonyosan gömbölyded nőkről beszélünk?

Mert ez tipus/alkat pl. nagyon bejön a kaniknak! [link]

2020. máj. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Neked a kövér férfiak vagy a görög félistenek jönnek be?
2020. máj. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan kérdezed?
2020. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#5

Hmm, erre nem gondoltam...

Rám ha feljön pár plusz kiló, olyasmi vagyok, mint az a latinos. Mosst is ilyen, csak ...hát kb ugyanez vékonyabb kiadásban.

De most nem feltétlen rólam van szó, vegyük általánosságban.

Nem latinosra gondoltam eredetileg, mert az nyilván valahol középúton van és valszeg a nagy többségnek bejön.

Akkor vegyük úgy, hogy kövérebb alatt a konyhásnéni alkatra gondolok :D

2020. máj. 23. 18:05
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én sovány vagyok, mindig is az leszek. Sajnos azt látom a hasonló alkatú nőkön, főleg az arcukon, hogy abban a korban már csúnyán ráncosak. Míg van 55 éves túlsúlyos ismerősöm, nagyon szép sima a bőre. Nem teljesen ránctalan persze, de nem "gyűrött", meg nem az az aszott, kiszáradt kóró jelleg.
2020. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#9

Nagyon rátapintottál, miért is tettem fel a kérdést. Épp ez a dilemmám, hogy ezzel a jelenlegi egészséges életmódommal mennyire járok jól 20 év múlva? Aszott száraz kóró, vagy konyhásnéni jár-e jobban? Bár szerintem egyiktől sem kell különösebben tartanom, mert eléggé szerencsés genetikám van, meg hát kis igyekezettel mindenből ki lehet hozni a legjobbat, de az ember azért elgondolkozik...

2020. máj. 23. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!