Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! A két férfi közül melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A két férfi közül melyik a szimpatikusabb számotokra?

Figyelt kérdés

A: DK aktivista

Rendszeresen szidja a kormányt Facebookon.

B: Dohányzás, AIDS és tetoválásellenes aktivista.

Rendszeresen oszt meg Facebookon olyan tartalmakat, amik elrettentik az embereket a dohányzástól, a tetoválásoktól és arra sarkalják őket, hogy mindig használjanak gumit.



2020. máj. 24. 08:48
A kérdező szavazást indított:
A
B
22 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Facebook warrior=nem szimpatikus egyik se.
2020. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Egyik sem szimpi, inkább egy harmadik verziót választanék.
2020. máj. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Ez ugye csak vicc???

A DK hiaba szidja a Fideszt. Ok is voltak hatalmon, nem felejtettuk el! Szoval nekem egy DKs ne pattogjon. Nem a masikat kell szidni, hanem mindenki gondolkozzon el a sajat tettein! Meg ha esetleg masik partot irtal volna...

A politikatol amugy felfordul a gyomrom, foleg ha valaki megszallott. Na ez nalam tenyleg kizaro ok!


Mi az, hogy AIDS ellenes? Ismersz olyat, aki tamogatja a terjedeset?!


Nem dohanyzom,nem cigizek..de semmi kozom ahhoz, hogy ha valaki igen. Aki megprobalna rameroszakolni a nezopontjait, azzal nyomban le is zarnam.


Osszegezve: egyik sem szimpatikus

2020. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Amugy mi bajod a tetovalasokkal??
2020. máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
A DK sosem volt hatalmon, az MSZP volt. Akik meghasonlottak önmagukkal. De mindegy is. Mindkettő idióta szerintem.
2020. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Legyen véleménye az embernek, de ne akarja ráeröltetni, főleg ilyen szinten a másikra.
2020. máj. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ahol Gyurcsany ott van, abbol jo nem sulhet ki. Igazabol bujhat barmelyik part moge..ugyanaz a ****, mint a tobbi.


A tetovalashoz meg annyit, hogy az vegkepp nem illik a felsoroltak koze! Azzal tenyleg senkinek sem artok! Lehet a Kerdezo azzal van, hogy AIDS-es tukkel tetovalnak..

2020. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem szimpatikus. Semmilyen aktivista nem jön be, hát még ha facebookon osztja az észt, az a legalja mindennek. Ha nagyon elhivatott, menjen párteseményekre, csatlakozzon valami szervezethez, tökmindegy, de ne facebookon égesse magát senkit se érdeklő tartalmakkal.

Akinek ilyesmit látok az oldalán, azokkal rövid úton berekesztem az ismerkedést, tökmindegy, hogy miről szól pontosan a dolog.

2020. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jobban néz ki és gazdagabb.
2020. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A Facebook-huszárkodás alapvetően nem szimpatikus nekem, szóval egyik sem. A kettő közül az első szimpatikusabb, mert a tetováláselleneseket butának tartom, főleg azt, aki még a Facebookon is hirdeti (mondom ezt úgy, hogy nekem nincs), és a kormányt én is utálom.
2020. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!