Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan, hogy direkt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy direkt bunkóztatok valakivel, pedig éreztetek valamit a másik iránt?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal ismerkedek, szexeltünk párszor és a semmiből elkezdtem vele bunkózni. Igazából én sem értem magam.
2020. máj. 24. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Én piszkálni szoktam a csajt, ha tetszik. Kb mint egy gyerek.
2020. máj. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Az ilyenektől rosszul vagyok és nem tűröm.

Én nem csinálok ilyet.

2020. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Volt. Azokkal szoktam bunkózni, akik megígérnek valamit, aztán félvállról vesznek, mikor számítanék rájuk és úgy tesznek, mintha semmi sem történt volna. Akár barát, akár partner, azoknak nem hagyom magam, akik csak néha-néha akarnak elővenni, mikor más nincs, egyébként meg nem vagyok fontos.


A szeretet/szerelem nagyon gyorsan át tud csapni gyűlöletbe...

2020. máj. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb 15 évesen volt, nem vagyok rá büszke, de belátom, hogy abban a helyzetben nem tudtam normálisan viselkedni. Nem voltam durván bunkó, inkább csipkelődős-beszólogatós. Nem tolom át a srácra a felelősséget, de nagyon összezavart az ő viselkedése is.
2020. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Valami oka csak volt. A lány adott rá okot, ballábbal keltél és rajta vezetted le a feszültséget...
2020. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha előfordul az ilyen, egyszerűen csak valami nem jó és direkt el akarod marni magad mellől. Pedig tudod jól hogy nem szabadna.
2020. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az a baj, hogy normális csajokkal teszitek általában aki nem szolgált rá semmilyen formában, a r1bancoknak meg nyaljátok a talpát is. Szó szerint.
2020. máj. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Számomra ellentmondásos amit írsz. Ha valami annyira nem jó, hogy el akarod marni, akkor nincs olyan, hogy tudod, hogy nem szabadna. Meg fordítva...
2020. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!