Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa, ha szimpatizálok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, ha szimpatizálok az incelekkel, miközben van kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Tízből kilenc esetben nekik adok igazat a nők helyett például a blackpill nagyon jól leírja a valóságot a nők párválasztási szokásairól. Érdemes elolvasni miket írnak, mert az esetek túlnyomó többségében igazuk is van.

Úgy tapasztalom, hogy pont azért népszerűtlenek, mert ellentétben a mesevilágban élő "férfiakkal" ők tényleg megtapasztalták a valóságot.


2020. máj. 24. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Azért népszerűtlenek, mert kis nyamvadékok. Aki tesz magáért, annak lesz társa.
2020. máj. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
A valosag alatt az eltorzult gondolataikat érted?
2020. máj. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nem gond de nem lennék együtt olyannal aki szerint minden nő egyforma és mindenről ami csak az életében xar arról mások (főleg a nők) tehetnek.

Ha egyetértesz valamivel ami ennyire egysikú az a te dolgod. Valószínűleg hasonló az általános világnézeted és felfogásod mint nekik. Sokan értenek egyet velük de szerencsére többen vannak akik nem.

2020. máj. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Fantasztikus lehet a párkapcsolatod, hogy lenézed azt, akivel vagy.
2020. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Tehát akkor a pasid nem is igazi férfi, csak az incelek azok? Minden rendben a fejecskédben?
2020. máj. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennyi hazugot :D
2020. máj. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#2! Beleolvastál már abba, amit mondanak pl. a nők párválasztási szokásairól? Mert minden igaz belőle. Nekem se tetszik, de ők legalább nem hazudnak maguknak.


#3! Sajnos többen vannak, akik nem. Pedig attól, hogy kollektíve hazudnak maguknak meg egymásnak még hazugság marad.

2020. máj. 27. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Mindenki azt látja igaznak amiben hisz.

Én látom hogy az itt összehordott dolgok többsége marhára nem igaz nem csak rám de a közelebbi ismerősi körömre se. Innentől én eléggé mást tartok igaznak.

De ami az igazán nagy gond az incelekkel hogy képtelenek elfogadni más nézőpont vagy vélemény lehetőségét. Én nem gondolom hogy egy kozmikus örök igazság létezne mások meg máshogy gondolják.

Mindenesetre én nem tudok egyetlen szélsőséggel se azonosulni. Márpedig ha valaki ki meri jelenteni hogy cirka 4 milliárd nő de ha csak a hazai populációt vesszük akkor 5 millió nő ugyanúgy működik az szélsőséges nézőpont.

2020. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!