Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai itthoni izmos pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai itthoni izmos pasik között hány tudna valóban kiállni valamiért ,akár megvédeni valakit?Pózoláson túl igazán nem tudom mire képes az ilyen pasi.

Figyelt kérdés

Amikor kicsi voltam,az akkori izmos férfiak és apák között, volt aki polgárőrnek állt pl .segített eltünt kisgyereket keresni ,de meg is tudta védeni családját,ha kellett .


Médiában sem látom,hogy..inkább azt,hogy de szexi és izmos.


Nézem pl The Rock-t Mark Whalberg -t Vin Diesel .


Filmjükben is azt látni és valósan is kivehető,hogy küzdő férfi és védeni is tud.


Itthon én ezt így nem látom.


Inkább szereplést ,akár sok csajjal .Lehet velük szexelni is,ha..Semmi igazi férfias viselkedést nem látok.



Bezzeg nőknél mutatják,hogy milyen sokoldalú .



2020. máj. 24. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Gondolod egy polgárőr meg tudná magát vagy mást védeni?

Másrészt gondolj bele, nincs is szükség másra, mint pózolni. Nem verekedésben szerzünk jó nőt magunknak. Elég csak jól kinézni.

2020. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Itthon nem ezt látod? Nyilván, hisz nem jönnek naponta rosszfiúk, hogy elrabolják a családodat. Nem is értelek, egy megkoreografált verekedést te megvédésnek nevezel? Szerintem Marky Mark egy csemegeuborkás üveget nem tud kinyitni.
2020. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az iskolákban sokkal nagyobb hangsúlyt kell fektetni arra, hogy a diákok megértsék, miszerint a filmek legtöbbször nem a valóságot tükrözik. Komolyan, készült már kutatás róla, hogy egy népszerű földönkívülis film után drasztikusan sokan érzékelték, hogy léteznek és rendőrt/segítséget hívtak.
2020. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Én vertem már el cigánybandát főiskolán még. Senki nem állt mellém. Kiállok magamért. Nagy vagyok, izmos, de nem buta. Egy jó barátért kiállok, megvédem, az életem megvédem, egy ismeretlen nőért? Nem, egyenlőség van, nagy madamok, majd megvédik magukat.
2020. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az ismeretlen nő egyenlő veled, ezért nem véded meg. A jó barát pedig nem egyenlő veled, ezért megvéded.
2020. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
A nő becsap, vagy be fog csapni (80% válás), kiabálják h egyenlőség, közben meg önző véglény 90%, ez mind statisztika, a barát meg nem. Ennyire egyszerű.
2020. máj. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Érdekelne az a statisztika, ami tartalmazza, hogy a nők önző véglények 90%-ban...

A 80% válási arány sem stimmel:

[link]

2020. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Figyi, én egyáltalán nem vagyok kigyúrt ember, rám nézel és nem gondolnád, hogy heti 100 km-t bringázok és 10-11 km-t kocogok. Utóbbi ugyan nem sok, mert 2x 5 km, de megemelek gond nélkül 100 kilót vagy többet is, és bármikor megvédeném a nőmet, akár 2-3 ember ellen is.
2020. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

[link]

Majd ez a 3 megvéd téged.

A válásokat nők kezdeményezik:

[link]

Adatok

Magyarországon a válások közel 75%-át a feleségek kezdeményezik.[forrás?]

És én is ezt tapasztalom a saját környezetemben, illetve a "soha semmi nem jó", meg "egyenlőség van", akkor legyen egyenlőség.

Általában az ismeretlen nő ha segítesz neki valamiben, sokszor még megköszönni sem hajlandó. Segítsen, meg védjen meg titeket a nyári villám, vagy az a Brad Pitt....

2020. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9-eshez annyit hozzáfűznék, hogy én is tapasztaltam, amit leírt. Több ízben segítettem már, mentettem ki kínos, kellemetlen helyzetből nőket és kb. meg sem köszönték. Nem vártam semmit, ezt sem, de azért jól esett volna egy köszi. Azóta már nem vagyok ilyen gavallér idegen nőkkel szemben.
2020. máj. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!