Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis netes parkeresot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis netes parkeresot ajanlanatok? Tehat nem tinder es nem dgasra kell.

Figyelt kérdés
2020. máj. 26. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Írd be a keresőbe hogy "társkereső oldal"

Es kidobja a legnépszerűbbeket

Hajrá

2020. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Happn
2020. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ingyeneseket megszállják a trollok és a házas kalandorok, a fizetősekkel pedig komoly probléma tud lenni, hogy az oldal üzemeltetői szélhámosok akik erre rendezkedtek be.
2020. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs ilyen. Igaza van az előttem szólónak. A társkeresés egy nagy biznisz lett azoknak akik müködtetik ezeket az oldalalat. Kihasználják az emberek problémáját, és baját. Üzletet csináltak ebből. Pedig nagyon jó is lehetne, dehát sajnos nem.
2020. máj. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom, azt mondtad, hogy ami nem Tinder, de azért említést érdemel, habár szexpartner keresőnek indult a Tinder, az emberek elkezdték társkeresőnek is használni, mert azt vették észre, hogy mindenki ott van az ódivatú, gagyi társkeresők helyett, ott már csak a pangás maradt. Ha Tinderen világossá teszed a céljaidat, megtanulod kiismerni az embereket, akkor a Tinderen is lehet értelmes kapcsolatokat építeni. Nekem sikerült.
2020. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!