Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a férfinak, akinek a szeretője vagyok, hogy többre vágyom, mint egy gyors szex az irodában?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 05:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Nagyjából sehogy. Ha ő akarna tőled többet is már lépett volna. De mivel nem így csak megalaznad magad. Szakitanod kellene.
2020. máj. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tuti felfogná: Többre vágyom, mint egy gyors szex az irodában!
2020. máj. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Először magadnak mond meg, hogy miért vagy benne egy szeretői kapcsolatban.
2020. máj. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Mármint szexuálisan vagy érzelmileg. Ha szexuálisan, akkor egyszerűen mondd meg neki, hogy ez nem kielégítő. Ha nem lép, új szerető. Ha érzelmileg akkor inkább lépj le, biztos nem hiányzik neki a bonyodalom.
2020. máj. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
61%
Neki csak egy lyuk vagy, nem mindegy, hol ürít beléd? Ha te csak ennyire tartod magad érdemesnek, más miért tartson többre?
2020. máj. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de mi többre számítottál?
2020. máj. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
27%

Jókat szoktam nevetgélni az ilyen kérdésekbe, szánakozó vagy elítélő hozzászólásokon.

Süt róluk az irigység, hogy miért nem velük szexelsz…

A kérdésedre válaszolva, beszélgess vele, és mond meg neki, hogy többet érzel iránta, többre vágysz egy irodai szexnél.

Bár nem pontosítottál, mert úgy is lehet értelmezni, hogy bérelt lakásban jobban éreznéd magad, de gondolom többet szeretnél az életéből kapni mint amit most ad neked.

Igazából megkockáztatod, hogy szakítani fog, mert az ilyen kapcsolatok lényege csak a szex, ami majdnem mindegy hol történik csak legyen, mert otthon vagy semmit vagy csak keveset kap belőle.

2020. máj. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

Annak oka van ha szerető vagy és az irodában dugsz.Ha eddig nem történt több, és nem is indult többnek, akkor ne is várj többet.


Én pl. sosem mennék bele ilyenbe. Ha belementél, elfogadtad, ne várj többet.

Ha viszont kimaradt a kérdésedből az,hogy mindketten függetlenek vagytok, és akár normál kapcsolat is lehet belőle, akkor más a helyzet. Hozd elő Neki, nem veszíthetsz vele, max tisztázzátok ki mit vár el a másiktól.

2020. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Felesleges mondani. Neki ez így kényelmes, nem akar téged barátnőnek, csak egy plusz szín vagy a meglévő kapcsolatában. Ha egy férfi szerelmes és akarja a nőt, azért mindent megtesz, hogy együtt legyenek minden szempontból.

Ha nem tetszik ami most van, akkor egyszerűen ne csináld többet és ne legyél a szeretője.

Tehát két választásod van; Tűrsz csendben vagy lelépsz.

2020. máj. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerető vagy, feltételezem van felesége a pasinak. Én eleve nem mentem volna bele ebbe...ez a pasi a főnököd?
2020. máj. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!