Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy bombanőnek mik az életcélj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy bombanőnek mik az életcéljai? Tud szeretni, vagy inkább szeret csak flörtölni, embereket bepalizni?

Figyelt kérdés

#bombanő, nagylányok
2020. máj. 29. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kezdődik...
2020. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ismerek "bombanőt", az aktuális célja, hogy felvegyék az egyetemre.


Off: nem unod még az ilyen kérdéseket?

2020. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

ismersz "bombanőt"...


És hol vannak az érzelmei, az odaadása, a kitárulkozása? azon felül,

hogy hajtja a karriert, ami a felemelkedését szolgálja.

2020. máj. 29. 20:43
 4/19 anonim ***** válasza:
Az egyik legaranyosabb, empatikusabb lány volt az évfolyamában.
2020. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ezek csak szavak. A föld nevű bolygón egyre kevesebb olyan nő létezik,

aki aranyos, empatikus stb...

Ha lenne ebből elég, akkor nem itt tartanánk.

2020. máj. 29. 20:52
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen milyen válaszokat vársz ide?😃

Igen vannak rosszindulatú nők, de vannak normálisak is, ugyanez igaz a férfiakra is.

2020. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Ez így nem kerek. Férfiak milliói vannak egyedül, nem gondolnám, hogy azért vannak elkárhoztatva, mert nincs normális beszélőkéjük vagy nem tudnak normálisak lenni egy nővel. Ellenben a sztársportolókkal, vállalkozókkal, akiknek minden ujjukra jut egy nő.


Ez a női típus szereti keresni a kifogásokat, de valójában más kategóriában éli a gondolatait. Azért nem áll össze senkivel, vagy ha van valaki az legyen milliomos.

2020. máj. 29. 21:00
 8/19 anonim ***** válasza:
Annyira egyoldaluan latod ezt a dolgot. Nok millio is vannak egyedul, nem csak ferfiak, mi lenne ha koztuk is keresgelnetek? Vagy ok nektek tul atlagosak? Ha meg az zavar, hogy a tobbsegunk vallalkozokhoz, sztarsportolokhoz megy hozza vagy veluk randizunk, az esely neked is ott van, hogy sikeres legyel. A szep nok valogathatnak, es nyilvan befolyasolo tenyezo a penz. Tulzas lenne viszont azt allitani, hogy ezalapjan valasztunk. Elsosorban mindenki a sajat kategoriajaban keressen, aztan hatha lesz valami jobb. Nalam sok penzes ember beprobalkozott mar, de sikertelenul mert nem ezalapjan dontok. De nem is vagyok atlagos, hanem hala az egnek boven afeletti. Akinek nem tetszik, hogy van onbizalmam nyugodtan masztizzon a piros kezzel. Kerdezo neked meg annyit tennek hozza, hogy elvarasok mindig vannak, azt kene nezni te mit teszel az asztalra.
2020. máj. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Te Nagyon-nagyon félrehúzod ezt az egész témát! Kik közül keresgéljünk?

Én sem vagyok ronda. Most ha egy olyan nőt szeretnék, akinek az egyik testi adottsága legalább megvan,(feneke), akkor már annak is akkora arca van, mint nektek. Az ilyennel mit kezdjen az ember? Most válasszak olyat, aki bűn ronda, senkinek nem kell, csak azért, hogy legyen mellettem valaki? Tudod, 40 évvel ezelőtt is voltak szép nők, ha ezt csinálták volna, mint amit a ti fajtátok, akkor nem születtek volna gyerekek!

Igaz annak idején mást nevelést kapott a mostani korosztályotok, más világ volt.


Legyek sikeres? Gyúrjam ki magam és nyerjek a lottón, hogy egy hozzád hasonlót nőt megkapjak valaha? Mire az ember elvégez egy egyetemet, lesz egy jó állása, vagy kidolgozza a testét, az is mind idő! És addig nem kaphat a földi jóbol? Saját kategória? Hát most nézőpont kérdése, hogy kinek -ki a kategóriája. Annak idején egy hozzám hasonló tudott együtt lenni nagyon szép nőkkel. És nem volt egy vastagon kigyúrt disznó, sem pedig vállalkozó, üzletember.

Elvárások mindig vannak? Mit kell letenni az asztalra?

Ne viccelj már. Könnyen vagy te, (ti). Az újkori nemek közötti különbözőségek miatt más dolgotok sincs, csakhogy válogassatok

és döntsetek , ha akartok. Nyilván nehezebb helyzetben van az, akinek küzdeni kell értetek. Elvárás tekinted azt, hogy valaki szeretne veled lenni, mert mondjuk te tetszel neki. Aztán leírod, hogy azt kéne nézni, hogy mit tesz le az ember az asztalra. Burkoltan , de jól láthatóan kifejted, hogy akinek nincs pénze, az ne akarjon szép nővel lenni, el van kárhoztatva.



Ellentmondaassz önmagadnak több ízben: Érdekes nem?


1. "es nyilvan befolyasolo tenyezo a penz"


2. "nem ezalapjan dontok"


3. azt kene nezni te mit teszel az asztalra.

2020. máj. 30. 01:48
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Amugy aranyos vagy, hogy azt irod: a te fajtad. Errol beszelek. Hogy hiaba vagyok en is jo no mint sokan masok, nekem nem a pemz az elso, de mivel aki szep az altalaban valogathat, nem lehet elitelni azt akinek az az elso a sorrendjeben. Ha latnad kikkel voltam egyutt, nagyon nem azt gondolnad hogy a kulsore meg a penzre megyek. Na azoknak az embereknek pl lett a sajat kategoriajukon kivul egy jobb mazlijuk volt. De kepzeld, meg igyis sikerult elb.szniuk az egeszet, es meg ilyen emberektol is akiknek a kezuket ossze kellett volna tenni, csak birtoklast, kihasznalast, lelki bantast kaptam. Teljes mertekben kezdem megerteni azokat a noket akik ugyanezt megtapasztaltak es inkabb huznak a penzes oldalra, lehet ott is ez var rajuk csak melle meg egy jobb anyagi helyzet. De ez megint mas tema. Nem mondok magamnak ellent mert nekem nem a penz a legdontosabb de masoknal lehet befolyasolo tenyszo. Ezt irtam. A regi idokkel szerintem mar felesleges dobalozni. Ti ferfiak dobtatok meg annyira a nok onbizalmat hogy ahogy te mondanad "ha jo a feneke akkor is akkora arca van", meg mondjuk ha elmegyek egy 60p meterre egy epuletbe, es kozben 8 kamionsofor meg kitudja ki dudalgat (es ezt sok masik novel is megteszik), meg autokbol szologatnak ki, nehez lenne nem beflegmulni egy ido utan ami nektek lehet nagykepusegnek tunik. Pedig neha csak tul sok mar. Persze vannak aranyos probalkozasok is. Sok mindent irtal meg, annyit reagalnek, hogy ne altalanosits mint a valaszaidban meg kerdesedben, mert mig nekem pl a humor a fontos, oszinteseg, bizalom, nyilvan a kemia (ami nekem szemelyszerint nem a kigyurtsagot meg a vagyont jelenti) masnak lehet hogy a penz. De nem csak a bombanok valogatnak, ismertem olyan lanyt akinek sehol semmije, de olyan elvarasai voltak (anyagi teren is) hogy csak neztem. Emberfuggo, lelkivilag fuggo, az hogy valaki jol nez ki az csak plusz.
2020. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!