Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gondolhatta azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gondolhatta azt komolyan hogy örökre az övé vagyok?

Figyelt kérdés
Mikor együtt jártunk, és az exem ezt mondta, akkor még tetszett mikor ezt mondta. De hiába kezdett teljesen új életet egy másik nővel, mégis már 2 névről is írt nekem. Biztos vagyok benne, hogy ő írt, mert az egyik kamu névvel még be is lájkolta a saját képét az igazi profilján. Mindennap megnézi az adatlapomat. Felveszi azokat a férfikat ismerősnek akik a képeimet belájkolják vagy írtak nekem, ezért is fogom teljesen priváttá tenni a képeimet. 20-as évek közepén járunk.
2020. máj. 30. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus...ez egy retardált hülyegyerek.
2020. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor majd? Tiltsd le mindenhol.
2020. máj. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tiltod le?
2020. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is ezt nem értem. Mikor akarod lezárni teljesen? Vagy nem akarod?

Te is ugyanúgy utána néztél, és foglalkozol vele. Ha letiltod minden próbálkozásánál, nem írsz vissza, nem olvasod el az üzeneteket, akkor nem tud elérni téged.


Már csak azért mondom, mert nekem is van egy exem, aki hasonló. És igen, soha nem fog tudni elengedni téged, de ez legyen az ő problémája, nem?

22/N

2020. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem lehet, hogy osszessegeben te forditasz tobb idot a kemkedesre?
2020. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudná ki írogat neked? És azt honnan tudod hogy mindennap nézi az oldalad? Kicsit már remeket latsz. De biztonság kedvéért tiltsd le ezt a két nevet, ne fogadj el ismeretleneket. Nem kell privat fiók lennie eleg ha nem nyilvános.
2020. máj. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tűnik épnek a csávó.

Ha gondolod a képe/profilja alapján mondhatok róla "szakvéleményt".


40/N

(Pszichiáter)

2020. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!